Informacje10 grudnia 2017, 07:00,

Zamknięcie ul. Kościuszki w Piasecznie w niedzielę 10 grudnia 2017

W związku z organizacją imprezy mikołajkowej Odpalenie choinki, połączonej z kiermaszem świątecznym w niedzielę 10 grudnia 2017 roku zostanie wyłączona z ruchu kołowego ul. Kościuszki od skrzyżowania z Jana Pawła II do Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno.

ZAMKNIĘCIE UL. KOŚCIUSZKI W PIASECZNIE W NIEDZIELĘ 10 GRUDNIA 2017

Nieprzejezdny będzie też łącznik na Pl. Piłsudskiego oraz fragment ul. Kościelnej przylegający do ul. Kościuszki. Zamknięcie tych odcinków dróg nastąpi w godz. 6.00-20.00. Autobusy komunikacji zbiorowej w kierunku południowym pojadą objazdem, według schematu.

Informacja powiązana tematycznie: odpalenie choinki oraz Kiermasz Świąteczny w Piasecznie.

Informacje8 grudnia 2017, 12:30,

Spotkanie z przedstawicielami przedszkoli niepublicznych i upublicznionych w UMiG Piaseczno

Uprzejmie informuję, że w dniu 8 grudnia 2017 roku (piątek) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno o godz. 13.30, odbędzie się spotkanie z przedstawicielami przedszkoli niepublicznych i upublicznionych, na które zaprasza Wiceburmistrz Hanna Kułakowska - Michalak.

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI PRZEDSZKOLI NIEPUBLICZNYCH I UPUBLICZNIONYCH W UMIG PIASECZNO

Celem spotkania będzie przedstawienie i omówienie podstawowej kwoty dotacji wyliczonej w roku 2017 r. z uwzględnieniem zadań remontowych i inwestycyjnych. Zapraszamy na spotkanie.

Jednocześnie informujemy, że dla właścicieli/organów prowadzących przedszkola, którzy w dniu jutrzejszym nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu, odbędzie się powtórne spotkanie, o tej samej tematyce w dniu 20 grudnia 2017 r. o godz. 10.00 również w Urzędzie Miasta.