Informacje1 września 2019, 20:01,

Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności

31 sierpnia na skwerze Kisiela w Piasecznie odbył się ostatni koncert z cyklu Muzyka na Skwerze, podczas którego wystąpił Bartas Szymoniak. Jest to artysta nietuzinkowy - kreujący nowe zjawisko na polskiej scenie muzycznej oraz jest twórcą stylu BEATROCK, czyli gatunku łączącego elementy beatboxu, wokali i żywych instrumentów.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 12
31 sierpnia na skwerze Kisiela w Piasecznie odbył się ostatni koncert z cyklu Muzyka na Skwerze, podczas którego wystąpił Bartas Szymoniak.


Wszystkie dźwięki tworzy na żywo sam, własnym aparatem mowy (bas, perkusja, trąbki, śpiew itd.) a następnie zapętla na tzw looper. Dźwięk po dźwięku, warstwa po warstwie. Tak powstają kompozycje Bartasa - człowieka orkiestry. Podczas koncertu towarzyszył mu jedynie gitarzysta i wokalista - Michał Parzymięso. Ostatni koncert na zakończenie tegorocznych wakacji zgromadził sporą publiczność, która bardzo aktywnie brała udział w koncercie Bartasa Szymoniaka i Michała Parzymięso. Pod sceną nie zabrakło bawiących się dzieci, ich rodziców oraz innych mieszkańców, w których gusta trafiła muzyka artystów.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 września 2019, 18:15,

Cała Polska śpiewa pieśni polskich kompozytorów

Zaśpiewaj z artystami najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne

Zaśpiewaj z artystami najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne

Konstanciński Dom Kultury zaprasza w najbliższą sobotę (7 września br.) na patriotyczne spotkanie z muzyką polską „Cała Polska śpiewa pieśni polskich kompozytorów”.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 1
Zobacz, jak zdobyć darmowe wejściówki

W pierwszej części odbędzie się koncert, podczas którego usłyszymy arie oraz pieśni polskich kompozytorów. W drugiej części spotkania publiczność będzie mogła zaśpiewać najpopularniejsze utwory wraz z artystami

WYSTĄPIĄ:
Magda Krysztoforska-Beucher (sopran)  
David Beucher (tenor)  
Anna Hajduk-Rynkowicz (fortepian)

Sobota, 7 września, godz. 19.00
Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15
Wstęp wolny – bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie KDK w dniu koncertu od godz. 12.00

autor/źródło: Konstanciński Dom Kultury, ralf

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie