Informacje1 września 2019, 18:15,

Cała Polska śpiewa pieśni polskich kompozytorów

Zaśpiewaj z artystami najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne

Zaśpiewaj z artystami najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne

Konstanciński Dom Kultury zaprasza w najbliższą sobotę (7 września br.) na patriotyczne spotkanie z muzyką polską „Cała Polska śpiewa pieśni polskich kompozytorów”.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 1
Zobacz, jak zdobyć darmowe wejściówki


W pierwszej części odbędzie się koncert, podczas którego usłyszymy arie oraz pieśni polskich kompozytorów. W drugiej części spotkania publiczność będzie mogła zaśpiewać najpopularniejsze utwory wraz z artystami

WYSTĄPIĄ:
Magda Krysztoforska-Beucher (sopran)  
David Beucher (tenor)  
Anna Hajduk-Rynkowicz (fortepian)

Sobota, 7 września, godz. 19.00
Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15
Wstęp wolny – bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie KDK w dniu koncertu od godz. 12.00

autor/źródło: Konstanciński Dom Kultury, ralf

Napisz komentarz

Informacje1 września 2019, 15:48,

Poznajcie mistrzów Polski w kickboxingu. 4 złote medale dla zawodników z Piaseczna

Poznajcie mistrzów Polski w kickboxingu. 4 złote medale dla zawodników z Piaseczna

W miniony weekend (29-30.03) we Włoszakowicach mogliśmy obejrzeć najlepszych juniorów i seniorów w formułach Point fighting i Light contact w Kickboxingu w Polsce. Wśród startujących 68 klubów (ponad 400 zawodników) nie mogło zabraknąć zawodników z X Fight Piaseczno.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 7
Klub X Fight Piaseczno zdominował mistrzostwa Polski. Gratulujemy!

Po raz kolejny okazało się że w formule Pointfighting Piaseczno nie ma sobie równych. 9 medali w tym 4 złote zapewniły naszym fighterom pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw w tej formule walki.

Mistrzami Polski zostali: Oskar Kondraciuk, Klaudiusz Świstulski, Christina Kowzanowicz i Patrycja Jaworska. Patrycja została wybrana również najlepszą zawodniczką zawodów wśród seniorek. Tytuły v-ce Mistrzów Polski przywieźli ze sobą Zuzanna Ślosorz i Zuzanna Wesołowska, a brązowe medale : Katarzyna Sygocka, Beata Sieczko, Michał Bocheński.

Zdecydowanie trudniej było o medale w formule Light contact. Bardzo licznie obsadzone kategorie i wysoki poziom rywalizacji sprawił że w tej formule możemy cieszyć się tylko 3 miejscami na podium. Nie zawiódł faworyt. Łukasz Wichowski zdecydowanie wygrał kategorię do 84kg wśród Seniorów. Bardzo dobrze zaprezentował się również nasz jedyny weteran Michał Bocheński, który zdobył tytuł v-ce Mistrza Polski w kategorii do 74kg. Wśród juniorów najlepiej wypadła Katarzyna Sygocka. Kasia wywalczyła 3 miejsce na podium przegrywając nieznacznie półfinał z późniejszą zwyciężczynią kategorii. Gratulujemy.

autor/źródło: GOSiR Piaseczno / foto: KS X-Fight Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie