Informacje3 sierpnia 2019, 17:30,

Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie


Udostępnij 1
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


3 sierpnia 2019 roku o godz. 19.30 odbędzie się koncert Drużyny Wawrzyna, która wystąpi w ramach cyklu Muzyka na Skwerze - cykl letnich koncertów plenerowych na skwerze Kisiela. Każdy koncert to zupełnie odrębna podróż w świecie muzyki. Różne gatunki, ciekawe brzmienia, czasem eksperymenty muzyczne. Wstęp wolny. Miejsce: skwer Kisiela, Piaseczno. Serdecznie zapraszamy.

Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Przeczytaj też: Zobacz spadające gwiazdy na zamku w Czersku

Drużyna Wawrzyna - ojciec, trzech synów i dwie kuzynki. Teksty autorstwa Andrzeja Wawrzyniaka w wykonaniu własnym lub jego uczniów podbiły już wiele festiwali ogólnopolskich. W aranżacjach "Drużyny" słychać ogrom pracy gitarzysty - Darka Wawrzyniaka, a w rytmie płynie energia prosto z Krainy Bębnów - Krzysztofa Wawrzyniaka. Na basie spokój i opanowanie Piotra, a na deser piękne głosy - Natalii Jarosławskiej - Wrąbel i Katarzyny Rajewskiej. Całość w profesjonalnej oprawie muzycznej, zróżnicowanej stylowo i dynamicznie. Kto ich jeszcze nie słyszał, powinien dać sobie szansę na tę ucztę.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 sierpnia 2019, 07:00,

Wakacyjna gimnastyka pod chmurką Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 sierpnia 2019 roku o godz. 9.00 z inicjatywny wiceburmistrz Hanny Kułakowskiej-Michalak w Parku Miejskim przy ul. Chyliczkowskiej odbędzie się cykl bezpłatnych wakacyjnych zajęć gimnastycznych z instruktorem. Serdecznie zapraszamy.

Wakacyjna gimnastyka pod chmurką Piaseczno

Zajęcia są finansowane z budżetu Gminy Piaseczno i potrwają do końca wakacji. Prowadząca jest doświadczoną instruktorką. Uczestnicy muszą jedynie być wyposażeni w matę lub kocyk. Zbiórka grupy – przy placu zabaw.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie