Informacje27 lipca 2019, 19:00,

Potańcówka na Kisielu 2019, czyli dancing międzypokoleniowy

27 lipca 2019 roku w godz. 17.00-21.00 odbędzie się “Potańcówka na Kisielu”, czyli dancing międzypokoleniowy, na który serdecznie zapraszamy mieszkańców w różnym wieku. Puszczana będzie muzyka lat 60, 70, 80 i 90-tych. Organizatorzy zapewniają zimne i ciepłe napoje oraz słodki poczęstunek. Wstęp wolny.

Potańcówka na Kisielu 2019, czyli dancing międzypokoleniowy

Organizatorzy: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno oraz Piaseczyńska Rada Seniorów.

Informacje30 lipca 2019, 06:00,

Rozpoczęcie prac przy budowie ul. Polnej w Chylicach

30 lipca 2019 roku w ramach budowy ul. Polnej w Chyliczkach, firma WOD-KAN-BRUK Sp. z o.o. informuje, iż rozpoczną się prace rozkładania pierwszej warstwy nawierzchni asfaltowej na odcinku od ul. Zimowej / ul. Urbanistów do ul. Moniuszki. Prace spowodują czasowe całkowite zamknięcie drogi, w związku z czym prosimy wszystkich mieszkańców ul. Polnej o wyjechanie samochodami do godz. 8.00. Rozkładanie nawierzchni bitumicznej rozpocznie się od ul. Zimowej / ul. Urbanistów i prace będą przesuwały się w kierunku ul. Moniuszki. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem, sukcesywnie będzie można wjeżdżać po ostygnięciu masy około godz. 14.00. Zakończenie prac nastąpi około godz. 18.00. W imieniu wykonawcy prac, prosimy aby nie zostawiać samochodów w ul. Polnej w czasie prowadzenia robót, ewentualnie w bocznych ulicach tj.: Bażanciej, Orchidei, Zimowej, Urbanistów i niestety resztę drogi pokonać pieszo. Za utrudnienia przepraszamy.

Rozpoczęcie prac przy budowie ul. Polnej w Chylicach

Pismo wykonawcy: SKMBT_C36019072609020 (.pdf)

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno