Informacje2 września 2019, 14:56,

Nowy rok szkolny rozpoczęty! Burmistrz Piaseczna odwiedził szkoły

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Daniel Putkiewicz oraz I Zastępca Burmistrza Hanna Kułakowska-Michalak odwiedzili z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego dwie placówki oświatowe w naszej gminie, dla których dzisiejszy dzień miał szczególne znaczenie.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 10
Wszystko co dobre, szybko się kończy. Wakacje również


W Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Chylicach po raz pierwszy od 20 lat nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora placówki. Wieloletnia dyrektor Małgorzata Rygier-Jaworska przeszła w tym roku na emeryturę, jej miejsce zajęła natomiast nowa dyrektor Krystyna Jesionek. Burmistrz oraz jego zastępca podziękowali dotychczasowej dyrektor za wzorcową współpracę, życząc jej jednocześnie pomyślności w realizacji planów życiowych. Pogratulowali także nowej dyrektor obejmującej w tym roku piecze nad placówką.

Wyjątkowy charakter miało także rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 4 w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 55 mieszczącej się w gmachu Centrum Edukacyjno-Multimedialnego. Było to bowiem pierwsze rozpoczęcie roku szkolnego w historii tej placówki, poprowadzone przez Wiolettę Grochowicz – pierwszą w historii Zespołu Szkolno – Przedszkolnego dyrektor.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

– Chciałabym złożyć szczególne podziękowania pani dyrektor Małgorzacie Rygier–Jaworskiej za pełne zaangażowania  dwadzieścia lat pracy na rzecz młodzieży. Pani Wiolecie Grochowicz, która będzie musiała się zmierzyć z szeregiem wyzwań związanych z zarządzaniem zupełnie nową placówką, chciałabym natomiast życzyć determinacji w dążeniu do obranych celów  i pomyślności w realizacji planów – mówi Wiceburmistrz Hanna Kułakowska- Michalak– wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom naszych placówek oświatowych życzę natomiast niegasnącej energii w nowym roku szkolnym i powodzenia w dążeniu do celów jakie sobie na ten rok wyznaczyli- dodaje Wiceburmistrz.

autor/źródło: UM Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje2 września 2019, 14:41,

Bajkowy Zakątek - Bajeczna Fiesta

Zabawa dzieci z bohaterami bajki

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza w najbliższą środę (4 września br.) na zabawę dzieci z bohaterami bajki pt. "Bajeczna Fiesta" w wykonaniu Teatru Kultureska.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 12
Zabawa dzieci z bohaterami bajki w Zakątku Kultury

"Bajeczna Fiesta" to spektakl o tematyce ekologicznej, podczas którego nasi najmłodsi będą mogli podczas zabawy, nauczyć się jak dbać o przyrodę, czy też jak segregować odpady.

Środa, 4 września, godz. 19.00.
Zakątek Kultury przy ul. Kościuszki (skwer pomiędzy Urzędem Miasta i Gminy a Przystankiem Kultura).
Wstęp wolny.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie