Informacje11 lutego 2008, 00:00,

Zajęcia z grami RPG w Ośrodku Kultury Góra Kalwaria

Kółko RPG oraz Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza wszystkich mniej i bardziej kumatych na zajęcia z grami RPG. Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki, o godzinie 15:00 w Ośrodku Kultury (ul. Ks. Sajny 14, Góra Kalwaria). Głównym systemem, w który grają jest Dungeons&Dragons 3ed. Poza popularnym dnd grają w Neuroshime i Warhammera. Zapraszam na zajęcia z grami RPG do Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii.

Kółko RPG gra przeważnie w Górze Kalwarii, ale z tego co napisali na swojej stronie lb-rpg.prv.pl, bez większych problemów mogą grać również w Piasecznie i Warszawie, o ile oczywiście wcześniej będzie załatwione miejsce do gry RPG. Kontakt i więcej informacji, znajdziecie na stronie kółka RPG w Górze Kalwarii: lb-rpg.prv.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński GÓRA KALWARIA

Informacje12 lutego 2008, 00:00,

Sołectwa Album Rodzinny wystawa w Wólce Kosowskiej

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola www.gok-lesznowola.pl zaprasza na wystawę fotograficzną: SO£ECTWA ALBUM RODZINNY. Wystawa fotograficzna, będzie trwała od 16 do 25 lutego 2008 roku w godzinach otwarcia świetlicy w Wólce Kosowskiej (ul. Nadrzeczna 23). Organizatorem wystawy fotograficznej Sołectwa Album Rodzinny jest: Towarzystwo Kulturalno Oświatowe, Świetlica Wiejska w Wólce Kosowskiej i inne organizacje sołeckie. Serdecznie zapraszam na wystawę do Wólki Kosowskiej!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński LESZNOWOLA