Informacje12 lutego 2008, 00:00,

Sołectwa Album Rodzinny wystawa w Wólce Kosowskiej

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola www.gok-lesznowola.pl zaprasza na wystawę fotograficzną: SO£ECTWA ALBUM RODZINNY. Wystawa fotograficzna, będzie trwała od 16 do 25 lutego 2008 roku w godzinach otwarcia świetlicy w Wólce Kosowskiej (ul. Nadrzeczna 23). Organizatorem wystawy fotograficznej Sołectwa Album Rodzinny jest: Towarzystwo Kulturalno Oświatowe, Świetlica Wiejska w Wólce Kosowskiej i inne organizacje sołeckie. Serdecznie zapraszam na wystawę do Wólki Kosowskiej!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński LESZNOWOLA

Informacje13 lutego 2008, 00:00,

Przegląd filmów krótkometrażowych alternatywnych KLAPS

Portal młodych GoraKalwaria.net zaprasza wszystkich miłośników dobrego i mocnego kina na VII Przegląd Filmów Krótkometrażowych i Alternatywnych KLAPS, który odbędzie się w najbliższy piątek 15 lutego 2008 roku, o godzinie 16:00. Miejsce: Kino Uciecha (ul. ks. Sajny 14, Góra Kalwaria). Wstęp jest wolny! Przegląd Kina Alternatywnego KLAPS to projekt mający na celu promocję oraz popularyzację kina niezależnego i alternatywnego. Zapraszamy na przegląd KLAPS do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński GÓRA KALWARIA