Informacje15 listopada 2012, 00:00,

Świąteczna akcja pomocy najuboższym dzieciom - Kiermasz Bożonarodzeniowy w Jazgarzewie

Już po raz 10! 7 grudnia 2012 roku w naszej szkole ruszy Świąteczna akcja pomocy najuboższym dzieciom, czyli Kiermasz Bożonarodzeniowy połączony z loterią fantową , koncertem i wieloma atrakcjami. Zaczynaliśmy od 3 stoisk na korytarzu szkolnym, obecnie to piknik rodzinny połączony ze stoiskami firm, koncertem talentów, kawiarenką, kącikiem z klockami dla malucha, losowaniem cennych nagród dla uczestników oraz na 10lecie konkursem: Kto jest kim na zdjęciu z dzieciństwa?

ŚWI¡TECZNA AKCJA POMOCY NAJUBOżSZYM DZIECIOM - KIERMASZ BOżONARODZENIOWY W JAZGARZEWIE

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Jazgarzewie zwracają się z serdeczną prośbą o pomoc w zgromadzeniu fantów i środków na loterię lub udział w kiermaszu przedświątecznym. Podczas zeszłorocznego kiermaszu zebraliśmy, mimo kryzysu, ponad 9000 zł. To dowód, że Wszyscy macie wielkie, wrażliwe serca i nie jest Wam obojętny los naszych dzieci. Udało nam się z tych środków opłacić dzieciom wyjazdy na "zielone szkoły", wycieczki i zajęcia dodatkowe, pomóc rodzinom naszych uczniów w trudnych sytuacjach losowych.

W akcji wzięło udział wiele znakomitych firm m.in.: Auchan, Laboratorium Kosmetyczne Dr Ireny Eris- marka Lirene, Kaufland, Sport Masters, Eveline Cosmetis, Avon, Nokia, Bank BPH - Oddział w Konstancinie, Bank Spółdzielczy Oddział w Piasecznie, Leroy Merlin, Salon Samochodowy Volkswagen - Audi – P. Wajdemajer, Hurtownia Papiernicza Alma P. Okrzeja, Hurtownia Odzieżowa P. Erden, Galeria "Artis", "Yamoo", "Norauto", Stonoga - centrum zabaw Swoje stoiska wystawiły firmy: z bombkami, biżuterią, kwiaciarnie, galerie. Wszyscy darczyńcy są na stronie internetowej szkoły: www.zspjazgazrew.pl Będę ogromnie wdzięczna, gdy przyłączycie się do tegorocznej świątecznej akcji.

W tym roku część funduszy przeznaczamy na budowę boiska szkolnego. Zjednoczmy nasze serca ponownie już 10 raz, tym razem 7 grudnia 2012 w piątek. I Ty możesz zostać Świętym.
autor/źródło: Maria Ludwicka - Organizatorka Kiermaszu w Jazgarzewie tel. (22) 7567251
Tematy:Piaseczno

Informacje12 listopada 2012, 00:00,

II Festiwal Sportów Teatralnych 321impro 2012

16-18 listopada 2012 roku w Konstancinie-Jeziornie rozpocznie się II Ogólnopolski Festiwal Sportów Teatralnych 321impro. W tym roku aż przez trzy dni Konstancin będzie Stolicą Improwizacji w Polsce. Program Festiwalu jest bardzo bogaty. Zobaczymy niesamowitą kanadyjską grupę Uncalled For, która po raz drugi przyjęła zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu. Tym razem Caitlin Howden i Anders Yates przyjadą razem z Colinem Munchem, aktorem i reżyserem, specjalistą od długich form impro. Każdy z członków Uncalled For poprowadzi trzydniowe warsztaty z różnych dziedzin improwizacji, których efekty będzie można zobaczyć ostatniego dnia Festiwalu na tzw. warsztatach pokazowych.

OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SPORTÓW TEATRALNYCH 321IMPRO

W tym roku rusza również nowa formuła konkursowa: SCENA DEBIUTÓW, na której zobaczymy grupy po raz pierwszy prezentujące się na Festiwalu 321 impro. Jak na sporty teatralne przystało, to widzowie Festiwalu zadecydują o przyznaniu NAGRODY PUBLICZNOŚCI. Ponadto na konstancińskiej scenie wystąpią grupy improwizacyjne m.in. z Zielonej Góry, Gdańska, Krakowa, Lublina, Białegostoku i Warszawy. Wszystkie grupy biorące udział w Festiwalu utworzą mieszane drużyny i rozegrają WIELKI MECZ IMPRO. Nie zabraknie również miejsca dla najmłodszych teatralnych sportowców, gdyż festiwalową sobotę rozpoczną pokazy IMPRO KIDS SHOW, czyli dzieci i młodzież trenująca impro w Konstancińskim Domu Kultury. Festiwal 321impro to nietuzinkowa i oryginalna propozycja spędzenia listopadowego weekendu zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Szczegóły organizacyjne:
Data: 16-18 listopada
Miejsce: hala sportowa Gminnego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Konstancinie-Jeziornie, ul. żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta)
Lokalizacja: http://goo.gl/maps/MYf3H
Terminy warsztatów z Uncalled For: piątek – niedziela, godz. 10:00-16:30 oraz wspólny pokaz w niedzielę 18.11 ok. godz. 20:00
Bilety: do nabycia w Konstancińskim Domu Kultury oraz na www.ebilet.pl (przed, jak i w trakcie trwania Festiwalu)
16 listopada – 10 zł
17 listopada – 20 zł