Informacje15 września 2012, 00:00,

Sonata na festynie parafialnym w Klarysewie

Zespół Tańca Nowoczesnego i Artystycznego Sonata, działający przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, wystąpi w najbliższą niedzielę 16 września 2012 roku podczas festynu parafialnego przy ul. Słonecznej. Festyn odbędzie się przy kościele pw. Świętej Bożej Rodzicielki Maryi przy ul. Słonecznej w Konstancinie-Jeziornie (Klarysew). Początek o godz. 13:00. Jak zapewnia Lidia Leszczyńska, choreograf zespołu, dzieci zafascynowane tańcem zaprezentują ciekawy program artystyczny i swoim skromnym udziałem postarają się jak najlepiej umilić niedzielne popołudnie.

Sonata na festynie parafialnym w Klarysewie

Informacje12 września 2012, 00:00,

Brunon Niewiński, Marcin Adamski, Krzysztof Rukat zagrają koncert w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na koncert trzech osobowości: Brunon Niewiński, Marcin Adamski, Krzysztof Rukat. Trzech dobrze znanych osób z naszego podwórka. Każdy dysponuje potężnym warsztatem, który zapewni doskonałe muzyczne przeżycia tego wieczoru. Zagrają pieśni polskie i zagraniczne w rockowym wydaniu. Będzie szybko, tanecznie i rock&rollowo. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 15 września 2012 roku, start o godzinie 21.00.

Brunon Niewiński, Marcin Adamski, Krzysztof Rukat

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na sobotni koncert.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno