Informacje17 września 2019, 14:49,

Wolne miejsca w gminnych przedszkolach

W trzech przedszkolach i jednym oddziale przedszkolnym prowadzonych przez gminę Konstancin-Jeziorna są wolne miejsca. Placówki przyjąć mogą jeszcze łącznie jedenaścioro dzieci.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Placówki przyjąć mogą jeszcze łącznie jedenaścioro dzieci

Zakończył się drugi etap rekrutacji do gminnych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych. W kliku placówkach zostały jeszcze wolne miejsca. Łącznie jest ich 11. Szczegóły poniżej:
- Przedszkole nr 1 „Zielony zakątek” (ul. Oborska 2, Konstancin-Jeziorna) – 2 miejsca;
- Przedszkole nr 2 „Tęczowe Przedszkole” (ul. A. Walentynowicz 3, Konstancin-Jeziorna) – 1 miejsce;
- Przedszkole nr 3 „Kolorowe Kredki” (Obory 22) – 1 miejsce;
- oddział dla dzieci 3-letnich w Szkole Podstawowej nr 3 (ul. Bielawska 57, Konstancin-Jeziorna) – 7 miejsc.

Szczegółowych informacji dotyczących rekrutacji uzupełniającej udzielają dyrektorzy poszczególnych placówek.

autor/źródło: UG Konstancin-Jeziorna

Informacje17 września 2019, 11:04,

To już dzisiaj! Facebook live z Burmistrzem Piaseczna

We wtorek, 17 września 2019 roku o godz. 18.00 odbędzie się Facebook Live z Burmistrzem Miasta i Gminy Piaseczno, który będzie prowadzony na www.facebook.com/putkiewicz/

Przewiń w dół aby czytać dalej

Podczas FBLive będzie można na żywo zadawać pytania burmistrzowi

Podczas FBLive będzie można na żywo zadawać pytania burmistrzowi. Nagranie z transmisji dostępne będzie na fanpage burmistrza.

autor/źródło: UG Piaseczno