Informacje15 maja 2015, 19:00,

Rzeka Jeziorka i okolice - wystawa fotografii Dariusza Kąkol

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na wystawę fotografii Dariusza Kąkola zatytułowaną RZEKA JEZIORKA I OKOLICE. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 15 maja 2015 roku o godz. 19.00, w Przystanku Kultura na Pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wystawa czynna będzie do 10 czerwca 2015 roku. Zapraszamy na wystawę Rzeka Jeziorka i okolice!

Rzeka Jeziorka i okolice - wystawa fotografii Dariusza Kąkol

Świat, który mnie otacza, jest piękny. Pragnę zatrzymać w obiektywie wspaniałe chwile. Jeśli uda mi się oddać na moich zdjęciach to, co widziałem i czułem, to cel został spełniony. Zafascynowany jestem krajobrazem opartym na pejzażach naturalnych. Podoba mi się koncepcja fotografii Ojczystej, która akcentuje Polskość. Staram się nawiązywać do obrazów, które dominowały w czasach Józefa Chełmońskiego i Wiktora Koreckiego. Intryguje mnie różnorodność krajobrazu na całym świecie. Morza, Góry, Jeziora, Pola i Lasy prawdziwie wiążą się z historią mojego życia.

Przygodę z profesjonalną fotografią zacząłem jesienią 2013 roku. Z potrzeby serca, gnany w nieznane, z pełną pasją poświęciłem się fotografii krajobrazowej. Starając się przejść na poziom profesjonalny. Bryan Petersom i David du Chemin to moi mentorzy. Oczywiście, nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, mając za cel osiągnięcie pełnego zadowolenia z mojej pasji.

Rzeka Jeziorka i okolice - wystawa fotografii Dariusza Kąkol

Dariusz Kąkol (Perku), ur. 18 sierpnia 1965 roku w Piasecznie. Żonaty, dwie córki. Muzyk grający między innymi w pierwszym składzie Róż Europy(1983 rok). Ma na swoim koncie występy z Kubą Sienkiewiczem (Elektryczne Gitary). Głos Basowy w Chórze N.M.P. w Zalesiu Dolnym. Wspomagający swoimi artystycznymi działaniami fundację „Promień Bożego Miłosierdzia” (audiobooki, zdjęcia, występy). Występował w spektaklach teatru „Gagatki Beatki Ojcowie i Matki". Podróżnik i łowca przygód. Na co-dzień pracujący jako przedstawiciel handlowy jednej z firm sportowych. Maratończyk, zdobył "Koronę Maratonów Polskich". Od 2009 do 2015 roku ukończył 15 maratonów w Polsce i Europie.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Martin, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11127
Martin, 16 lipca 2019
Wystawa w Piasecznie http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=43&t=2410&start=90
Informacje16 maja 2015, 14:00,

Na łąkach malowane wystawa Hanny Gąsienicy-Samek w Piasecznie

16 maja 2015 roku o godz. 14:00 w Impresji Rękodzieło (Piaseczno, Kruczkowskiego 8a) odbędzie się wernisaż wystawy prac malarskich Hanny Gąsienicy-Samek. Wystawa nosi tytuł Na łąkach malowane. Jej tematem przewodnim są kwiaty. Wszystkie obrazy prezentowane będą wystawione na sprzedaż. Serdecznie zapraszamy na wystawę Na łąkach malowane.

Na łąkach malowane wystawa Hanny Gąsienicy-Samek w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019