Informacje16 maja 2015, 14:00,

Na łąkach malowane wystawa Hanny Gąsienicy-Samek w Piasecznie

16 maja 2015 roku o godz. 14:00 w Impresji Rękodzieło (Piaseczno, Kruczkowskiego 8a) odbędzie się wernisaż wystawy prac malarskich Hanny Gąsienicy-Samek. Wystawa nosi tytuł Na łąkach malowane. Jej tematem przewodnim są kwiaty. Wszystkie obrazy prezentowane będą wystawione na sprzedaż. Serdecznie zapraszamy na wystawę Na łąkach malowane.

Na łąkach malowane wystawa Hanny Gąsienicy-Samek w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=6585
Informacje10 maja 2015, 14:00,

Dzień Strażaka w Konstancinie-Jeziornie - 90-lecie OSP Cieciszew

Jubileusz 90-lecia będą świętować 10 maja 2015 roku druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieciszewie. Z tej okazji zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy do konstancińskiego Parku Zdrojowego na wielki piknik rodzinny. W programie m.in.: parada orkiestr dętych, przekazanie nowego sztandaru dla jednostki, gry i konkursy z nagrodami.

Dzień Strażaka w Konstancinie-Jeziornie - 90-lecie OSP Cieciszew

Świętowanie zaczynamy w niedzielę (10 maja) paradą orkiestr dętych z tańczącymi mażoretkami. Punktualnie o godz. 14.00 wyruszamy spod Centrum Handlowego „Stara Papiernia” do Parku Zdrojowego, gdzie odbędą się główne uroczystości z okazji Dnia Strażaka i 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Cieciszewie. O godz. 14.30 w amfiteatrze rozpocznie się msza święta, po której nastąpi wręczenie nowego sztandaru druhom z Cieciszewa. Po części oficjalnej rozpoczynamy zabawę. O godz. 16.00 na scenie wystąpią orkiestry dęte z Płońska i Nadarzyna. Na koniec zatańczymy przy znanych i lubianych przebojach w wykonaniu zespołu Old Stars Konstancin.

Ale to nie wszystko. W Parku Zdrojowym przez cały dzień trwać będzie piknik rodzinny. Atrakcji przewidziano co niemiara. Gry i konkursy dla dzieci, pokazy ratownictwa medycznego i sprzętu strażackiego, warsztaty plastyczne, konkurencje sportowe – to tylko niektóre z nich. Będzie też kiermasz. Ponadto w trakcie pikniku Fundacja DKMS przeprowadzi rejestrację potencjalnych dawców szpiku. Serdecznie zapraszamy!

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=11120