Informacje6 września 2011, 00:00,

Razem Witamy Jesień - Piknik Sołectwa Zgorzała

Radni, Sołtys, Rada Sołecka Zgorzały i Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają na piknik integracyjny mieszkańców sołectwa Zgorzała: RAZEM WITAMY JESIEń. Impreza odbędzie się 10 września 2011 roku o godz. 15.00 na boisku w Zgorzale. Organizatorzy zapewniają: zabawy, konkursy, malowanie buziek, ognisko z kiełbaskami, straganiki, muzykę i śpiew, zabawę taneczną, oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy!

RAZEM WITAMY JESIEń - PIKNIK SO£ECTWA ZGORZA£A
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola

Informacje6 września 2011, 00:00,

10 września Frog Race biegi w żabieńcu obiekt Zimne Doły

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Kondycja, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno oraz Starostwo Powiatowe w Piasecznie serdecznie zapraszają na imprezę biegową w Chojnowskim Parku Krajobrazowym: FROG RACE. Uczestnikami imprezy są dzieci i młodzież oraz dorośli. W tym roku chcemy aby impreza miała wymiar aktywnego wypoczynku oraz rodzinnego i rekreacyjnego spotkania się mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, mieszkańców dzielnicy Ursynowa i Kabat oraz wszystkich lubiących tę formę ruchu.

11 września FROG RACE biegi w żabieńcu obiekt Zimne Doły

Zawody odbędą się w najbliższą sobotę 10 września 2011 roku na Zimnych Dołach koło żabieńca. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 9.00. Start i metę zlokalizowano tradycyjnie na polanie Zimne Doły. Organizatorzy przewidzieli biegi dla dzieci, na różnych dystansach dostosowanych do wieku uczestników oraz bieg główny na dystansie 10 km, a także bieg rekreacyjno - młodzieżowy na 5 km. W swojej kategorii wystartują również zwolennicy nordic walking. Organizatorzy biegu - Stowarzyszenie Rekreacyjno - Sportowe "Kondycja" - zapraszają na bieg oraz do kibicowania całe rodziny. Na towarzyszącym biegowi pikniku znajdą się atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szczegóły imprezy na stronie internetowej: www.abckondycja.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno