Popularny: 500 odsłonInformacje14 września 2019, 19:52,

Muzyczny Hyde Park w Józefosławiu

22 września (niedziela) w godz. 14:00 - 21:00 odbędzie się III MUZYCZNY HYDE PARK PRZY OGRODOWEJ. Miejsce: Józefosław, ul. Ogrodowa 2. Wstęp wolny. W programie koncerty zespołów lokalnych. Gwiazdą wieczoru będzie zespół ERELES oraz MALEO REGGAE ROCKERS.

Przewiń w dół aby czytać dalej

22 września odbędzie się Muzyczny Hyde Park w Parku w Józefosławiu.

Program imprezy:
14:00 - 18:00 - koncerty lokalnych zespołów (kolejność przypadkowa)
- Czarny Sen
- Black Vultures
- Royal Age
- The Pierniks
18:00 - występ Ereles
19:00 - występ Maleo Reggae Rockers

Organizatorzy zaplanowali również inne atrakcje podczas koncertów.

Informacje13 września 2019, 14:39,

Bezpłatne konsultacje specjalistów. Skorzystaj z Białych Sobót

We wrześniu i październiku w wybrane soboty mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji specjalistów, a także wykonać rozmaite badania. Jest to realizacja projektu z budżetu partycypacyjnego.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Uczestnictwo w akcji wymaga wcześniejszej rejestracji

W ramach projektu, pod hasłem "Białe Soboty Konstancina" mieszkańcy naszej gminy będą mogli bezpłatnie skorzystać z konsultacji kardiologicznej, onkologicznej, ginekologicznej, diabetologicznej oraz ortopedycznej. Będzie także możliwość wykonania USG piersi z cytologią, EKG i echa serca oraz badania krwi. W programie zaplanowane są także interesujące wykłady, m.in. na temat chorób serca i nadciśnienia czy wad postawy u dzieci. Przeprowadzone zostanie też szkolenie z zakresu reanimacji.

Terminy i miejsce

Wszystkie białe soboty, czyli 14 września oraz 12, 19 i 26 października będą się odbywać w przychodni Medivita Konstancin przy ul. Mirkowskiej 56. Aby uczestniczyć w akcji należy się obowiązkowo zarejestrować zawczasu osobiście lub pod telefonami: 22 717 34 15 albo 502 390 220.

autor/źródło: ralf