Informacje20 marca 2013, 00:00,

Powitanie Wiosny topienie Marzanny w Zalesiu

Grupa Nowalijki zaprasza mieszkańców do udziału w rekreacyjnej akcji nordic walking pn.: POWITANIE WIOSNY TOPIENIE MARZANNY. Spotkanie odbędzie się w sobotę 23 marca 2013 roku o godz. 10.00 w Zalesiu Dolnym, na parkingu przy zalewie. Organizatorzy planują wspólne przejście trasą do Zalesia Górnego. W programie przewidziano wspólne ognisko o godz. 11.00 na "Spalonej" w Zalesiu Górnym.

POWITANIE WIOSNY TOPIENIE MARZANNY Z NOWALIJKAMI

W trakcie spotkania, będzie można się podszkolić w prawidłowym chodzeniu z kijkami. Weź ze sobą kijki i dobry humor. Nowalijki w akcji – zrzucamy kilogramy. Dodatkowych informacji udzielają: Małgorzata Miernecka 601 551 084, Kasia Jarosz Czerwińska 691 606 013 i Magda Salomonowska 502 586 215 Zapraszamy w imieniu Nowalijek.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje20 marca 2013, 00:00,

WARSZTATY WIELKANOCNE W KONSTANCINIE

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na RODZINNE WARSZTATY WIELKANOCNE, podczas których uczestnicy od 3 do 103 lat będą mogli zaznajomić się z różnymi technikami robienia palm wielkanocnych, stroików i zdobienia jajek. Pod okiem artystów ludowych i animatorów zobaczą również, jak własnoręcznie wykonać przepiękne ozdoby na świąteczny stół. Warsztaty wielkanocne odbędą się w sobotę 23 marca 2013 roku w godz. 15.00-18.00. Miejsce: KDK przy ul. Sobieskiego 6 w Konstancinie. Wstęp wolny.

RODZINNE WARSZTATY WIELKANOCNE W KONSTANCINIE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna