Informacje20 marca 2013, 00:00,

WARSZTATY WIELKANOCNE W KONSTANCINIE

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na RODZINNE WARSZTATY WIELKANOCNE, podczas których uczestnicy od 3 do 103 lat będą mogli zaznajomić się z różnymi technikami robienia palm wielkanocnych, stroików i zdobienia jajek. Pod okiem artystów ludowych i animatorów zobaczą również, jak własnoręcznie wykonać przepiękne ozdoby na świąteczny stół. Warsztaty wielkanocne odbędą się w sobotę 23 marca 2013 roku w godz. 15.00-18.00. Miejsce: KDK przy ul. Sobieskiego 6 w Konstancinie. Wstęp wolny.

RODZINNE WARSZTATY WIELKANOCNE W KONSTANCINIE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje19 marca 2013, 00:00,

Seema Anand - Bajki Indyjskie w Piasecznie

Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści zaprasza na Festiwal Bajek, Baśni i Opowieści Czarodzieje Słowa, podczas którego hinduska opowiadaczka bajek SEEMA ANAND, opowie BAJKI INDYJSKIE. Spotkanie odbędzie się 22 marca 2013 roku o godz. 19.00, w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Będzie to ciekawa propozycja dla ludzi w każdym wieku, którzy lubią słuchać ciekawie opowiadanych historii. Wstęp wolny.

SEEMA ANAND PRZEDSTAWI BAJKI INDYJSKIE W PIASECZNIE

Podczas spotkania wystąpią: Seema Anand (Indie), oraz Michał Malinowski (Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści). Seema Anand to jedna z czołowych opowiadaczek hinduskich która oprócz wieloletniej praktyki występów na najlepszych światowych scenach, jest również znanym teoretykiem sztuki opowiadania. Otrzymała doktorat z wykorzystania "Opowieści mówionej w biznesie". Jej talent dostrzeżony został w Wielkiej Brytanii gdzie występowała w najważniejszych muzeach takich jak: British Museum, The Victoria & Albert czy National Portrait Gallery... Seema Anand uwielbia występować przed młodą publicznością prezentując tradycyjne bajki hinduskie. Zapraszamy do Centrum Kultury w Piasecznie.

FESTIWAL BAJEK, BAŚNI I OPOWIEŚCI CZARODZIEJE S£OWA
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno