Informacje2 października 2009, 00:00,

Pomóżmy naszym sąsiadom - 2 pożar w ciągu 3 miesięcy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Pożar po raz drugi, w tym samym lokalu na osiedlu Patronat 3, przy ul. Rubinowej w Piasecznie. Emeryci Państwo Paperscy, w ciągu 3 miesięcy powtórnie zostali doświadczeni przez życie. Prawdopodobna przyczyna pożaru zwarcie instalacji telewizorze. Po drugi palił się ten sam pokój. Nie zdążyli nawet rozpocząć spłacania kredytów po poprzednim pożarze, a kolejny remont to koszt około 60 tyś zł, według szacunków straż pożarnej. Postarajmy się pomóc tym ludziom, którzy nie mogą liczyć na pomoc rodziny. Każda wpłata jest ważna, nawet najdrobniejsza suma. Pomóżmy naszym sąsiadom.

Nr konta Spółdzielni mieszkaniowej Patronat 3
85 1240 6351 1111 0000 4821 9349
z dopiskiem POżAR


Wszystkie pieniądze przelane na to konto z tym dopiskiem, będą przeznaczone na pomoc dla państwa Paperskich. Dary rzeczowe także są mile widziane. Więcej informacji w reportażu na stronie: ITVPIASAECZNO.PL Telewizja Piaseczyńska, będzie patronować akcji pomocy dla tych pogorzelców.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje2 października 2009, 00:00,

iTV Lesznowola Telewizja Internetowa Gminy Lesznowola


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Informuję, że powstała Internetowa Telewizja iTV Lesznowola, która jest dostępna pod adresem: www.itvlesznowola.pl Telewizja Internetowa Lesznowola, poświęcona jest przede wszystkim tematyce lokalnej Gminy Lesznowola. Redaktorów iTV Lesznowola, interesuje wszystko to, co dotyczy mieszkańców gminy Lesznowola. Z kamerami towarzyszą i będą towarzyszyli, wszystkim ważniejszym, interesującym, ciekawym a czasem zabawnym wydarzeniom, jakie mają miejsce w naszym regionie.

iTV Lesznowola Telewizja Internetowa Gminy Lesznowola

Jeżeli będziecie chcieli, aby został poruszony jakiś temat, to warto poinformować ich o tym, wysyłając informację na adres: itvlesznowola@wp.pl Zachęcam wszystkich mieszkańców do odwiedzania strony internetowej iTV: www.itvlesznowola.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie