Informacje2 października 2009, 00:00,

iTV Lesznowola Telewizja Internetowa Gminy Lesznowola

Informuję, że powstała Internetowa Telewizja iTV Lesznowola, która jest dostępna pod adresem: www.itvlesznowola.pl Telewizja Internetowa Lesznowola, poświęcona jest przede wszystkim tematyce lokalnej Gminy Lesznowola. Redaktorów iTV Lesznowola, interesuje wszystko to, co dotyczy mieszkańców gminy Lesznowola. Z kamerami towarzyszą i będą towarzyszyli, wszystkim ważniejszym, interesującym, ciekawym a czasem zabawnym wydarzeniom, jakie mają miejsce w naszym regionie.

iTV Lesznowola Telewizja Internetowa Gminy Lesznowola

Jeżeli będziecie chcieli, aby został poruszony jakiś temat, to warto poinformować ich o tym, wysyłając informację na adres: itvlesznowola@wp.pl Zachęcam wszystkich mieszkańców do odwiedzania strony internetowej iTV: www.itvlesznowola.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje21 listopada 2008, 00:00,

Piątkowe spotkanie z Joanną Kaczmarek w Zalesiu Górnym

Klub Miłośników Filmu i Teatru działający przy bibliotece publicznej w Zalesiu Górnym serdecznie zaprasza na spotkanie z reżyserem i scenarzystą: Joanna Kaczmarek. Spotkanie odbędzie się 21 listopada 2008 roku o godzinie 18:30 w bibliotece przy ul. Wiekowej Sosny 4 w Zalesiu Górnym. Zapraszamy na spotkanie z Joanną Kaczmarek.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno