Informacje12 października 2007, 00:00,

Oznakuj swój rower w Komendzie Policji Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W sobotę, 13 października 2007 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie, w godzinach od 10:00 do 15:00 odbędzie się akacja znakowania rowerów. Znakowanie rowerów jest bezpłatne. Akcja ma na celu ograniczenie kradzieży jednośladów, do których dochodzi także poza sezonem, kiedy właściciele umieszczają je w piwnicach lub garażach. Oznakowanie pozwala na szybką identyfikację utraconych rowerów i ich części.

Kryteria, jakie trzeba spełnić, aby oznakować rower: ukończone 18 lat, dowód tożsamości (dzieci muszą przyjść z pełnoletnim opiekunem), dowód zakupu roweru (jeżeli posiadamy). W celu dodatkowych pytań można kontaktować się z mł. asp. Maciejem Piotrowskim pod numerem telefonu (022) 604-52-34. Zapraszamy wszystkich cyklistów z terenu powiatu piaseczyńskiego do Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje13 października 2007, 00:00,

Klub Pędziwiatr wycieczka rowerowa gdzie nas koła poniosą


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno organizuje kolejną wycieczkę klubową. Tym razem będzie to wycieczka pod hasłem: gdzie nas koła poniosą. Jak sama nazwa wskazuje - trasa wycieczki, nie jest znana i pojedziecie tam, gdzie Was dwa koła poniosą. Planowana trasa niedzielnej wycieczki rowerowej, nie powinna przekroczyć 40 km.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo


Osoby z Piaseczna i okolic zainteresowane wycieczką rowerową, spotykają się w najbliższą niedzielę 14 października 2007, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego w Piasecznie. Na zakończenie wycieczki planowane jest ognisko. Zapraszamy na wycieczkę Klubu Turystyki Rowerowej Pędziwiatr! ¬ródło informacji o niedzielnej wycieczce rowerowej: piaseczno.masa.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie