Informacje4 stycznia 2016, 15:18,

MUZEUM na KÓŁKACH w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zakwalifikował się do realizacji projektu MUZEUM na KÓŁKACH organizowanego przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Projekt będzie realizowany w kwietniu lub maju br. na rynku miejskim w Górze Kalwarii.

MUZEUM NA KÓŁKACH W GÓRZE KALWARII

Muzeum na kółkach, to wystawa edukacyjna przedstawiająca historię i kulturę Żydów polskich, podróżująca po Polsce. Wystawie towarzyszą różnorodne działania prowadzone przez edukatorów muzeum oraz lokalnych działaczy: warsztaty, dyskusje, pokazy filmów, działania w przestrzeni miejskiej. Celem projektu jest szerzenie wiedzy o niemal 1000-letnim współistnieniu kultur polskiej i żydowskiej, a także wspieranie lokalnych inicjatyw dotyczących dialogu polsko-żydowskiego i ochrony dziedzictwa żydowskiego. Szczegóły wkrótce.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=11677
Informacje6 stycznia 2016, 10:00,

III Zimowy Marsz Nordic Walking z cyklu Łączymy Pokolenia

6 stycznia 2016 roku zapraszamy na III Zimowy Marsz Nordic Walking. Zapraszamy Wszystkich oraz Wasze rodziny i przyjaciół. Możliwość bezpłatnego wypożyczenia kijów po zarezerwowaniu telefonicznym 605 645 150 oraz bezpłatnych konsultacji instruktorów Nordic Walking w trakcie marszu. Więcej informacji na stronie www.zyjaktywnie50.pl lub tel. 605 645 150. Koniecznie zabieramy "buciki" - gumowe nakładki na kije. Wspólnie, aktywnie rozpocznijmy Nowy Rok!

ZIMOWY MARSZ NORDIC WALKING Z CYKLU ŁĄCZYMY POKOLENIA

start : 10.00 Pl. Piłsudskiego (przy choince) - rozgrzewka,