Informacje6 stycznia 2016, 10:00,

III Zimowy Marsz Nordic Walking z cyklu Łączymy Pokolenia


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


6 stycznia 2016 roku zapraszamy na III Zimowy Marsz Nordic Walking. Zapraszamy Wszystkich oraz Wasze rodziny i przyjaciół. Możliwość bezpłatnego wypożyczenia kijów po zarezerwowaniu telefonicznym 605 645 150 oraz bezpłatnych konsultacji instruktorów Nordic Walking w trakcie marszu. Więcej informacji na stronie www.zyjaktywnie50.pl lub tel. 605 645 150. Koniecznie zabieramy "buciki" - gumowe nakładki na kije. Wspólnie, aktywnie rozpocznijmy Nowy Rok!

ZIMOWY MARSZ NORDIC WALKING Z CYKLU ŁĄCZYMY POKOLENIA

start : 10.00 Pl. Piłsudskiego (przy choince) - rozgrzewka,
10.30 wymarsz w kierunku Zimnych Dołów,
11.30 przybycie na Zimne Doły - ognisko,
13.30 zakończenie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=8478
Informacje5 stycznia 2016, 08:45,

Akademia Zakodowanych Zalesie Górne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Stowarzyszenie Rodziców TU z Zalesia Górnego uruchomiło zbiórkę pieniędzy na wyposażenie Sali multimedialnej w budynku po gimnazjum. Potrzebujemy takiego miejsca gdzie nasze dzieci starsze i młodsze będą odkrywać swoje talenty związane z programowaniem. Poznanie swojej pasji jest czymś najcenniejszym co możemy im dać, żeby byli szczęśliwi w życiu. Zapraszamy na portal crowdfundingowego. Prosimy o wpłaty.

Akademia Zakodowanych Zalesie Górne

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Każda kwota ma znaczenie! Darowizny można odpisać od podatku. Ale.....jeśli nie uda nam się osiągnąć zamierzonej kwoty 4000 kampania zostanie uznana za nieudaną i pieniądze wrócą do tych co wpłacali. Ustalając kwotę 4000 byłam przekonana, że taka zwarta społeczność jak nasza Zalesiańska da radę ją zebrać. Jeśli znajdzie się 400 osób, które ofiarują po 10 złotych rządzimy! Może ktoś ofiaruje więcej, albo może dać dwa razy! Przyłączcie się, w grupie siła! Aktualne informacje na facebook.com/Akademia-Zakodowanych/ Akademia Zakodowanych Stowarzyszenie Rodziców TU.

AKADEMIA Z@KODOWANYCH jest projektem mającym na celu zebrać fundusze na wyposażenie sali multimedialnej w Zalesiu Górnym.W tym roku powierzono nam salę w budynku przeznaczonym na Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych. Na specjalnym spotkaniu z młodzieżą i ich rodzicami wypracowaliśmy długą listę warsztatów komputerowych o jakich marzą tutejsze dzieci. Wiem, że to ich pragnienia wypływające z głębi serca – pracujemy wspólnie od 5 lat. Stworzyliśmy już wspaniały młody team naukowy. Atmosfera spotkań jest zawsze jak w Boże Narodzenie chwilę po rozpakowaniu prezentów. W końcu co ważniejszego można dzisiaj dać dzieciom niż poczucie własnej wartości, które wynika z realizowania odkrytej pasji.

Chcielibyśmy w nowym miejscu urządzić salę multimedialna z prawdziwego zdarzenia i zaprosić wszystkich chętnych, także dzieci z rodzin wielodzietnych, których w naszej okolicy statystycznie więcej niż w całej Polsce. Nasza sala będzie wyjątkowym miejscem nauki, realizacji i popularyzacji kodowania. Dzieci i młodzież z okolicy, nauczą się używać najnowszych programów np. do prezentacji (prezi), tworzyć własne gry komputerowe, drukować w 3D, poznają sposoby montowania video blogów pod okiem specjalistów, a także wiele więcej. Projekt Akademia Z@kodowanych to także system stypendiów, które pozwolą wszystkim chętnym skorzystać z zajęć. Dzięki tej kampanii chcemy zebrać fundusze na dwa z dziesięciu komputerów. Jeżeli zbierzemy więcej przeznaczymy całą nadwyżkę na fundusz stypendialny.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=5&t=11678

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie