Informacje19 lipca 2013, 00:00,

McGyver Band zagra w 8 Ball Club Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 Ball Club w Piasecznie, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na koncert Zespołu McGyver Band. Koncert odbędzie się w sobotę 20 lipca 2013 roku, start o godzinie 21.10. Wstęp 5 złotych. Zespół McGyver Band występuje w składzie Robert Krzyżaniak - perkusja wokal, Wiesław Gąsiar - gitara basowa wokal, Robert Gołaszewski - gitara instrumenty klawiszowe wokal, Adam Siemierzewicz - gitara wokal.

MCGYVER BAND

Wszystko w McGyver Band zaczęło się w 1995 r. Spotkali się przypadkiem na jakimś koncercie. Czterech doświadczonych muzyków, z których każdy latami doskonalił swoje umiejętności na kontraktach zagranicznych, po wspólnych naradach i próbach postanowiło połączyć swoje muzyczne losy i założyć zespół o nazwie "Mc Gyver Band". Cóż takiego prezentują, czym podbijają serca słuchaczy? Otóż ich sposób jest niesamowicie prosty: odpowiednia dawka rock'n'rolla, reggae, popu, połączona z wyczuciem rytmu, odpowiednimi warunkami głosowymi i odrobiną pasji i serca. Wszystko to sprawia, że można ich słuchać godzinami i fantastycznie bawić się przy ich muzyce. Najlepsze hity ostatnich 30 lat w ich wykonaniu (live!) nabierają nowego wydźwięku, pozostając jednocześnie wierne oryginalnym wersjom. Więcej informacji na stronie internetowej: www.mcgyverband.pl

McGyver Band wykonuje cover Money for nothing (Dire Straits):

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert McGyver Band.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje19 lipca 2013, 00:00,

Spektakl Przygody Kropli Wody w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 lipca 2013 roku o godzinie 12:30 zapraszamy na spektakl Adama Walnego pt. Przygody Kropli Wody, który został zrealizowany w technice teatru przedmiotu i jest przeznaczony dla dzieci 3+. Spektakl ma charakter lekcji w laboratorium. Prowadzi ją szalony naukowiec, któremu w eksperymentach z wodą wychodzą z goła inne efekty od założonych, co przyczynia się do wielu fantastycznych odkryć. Spektakl Przygody Kropli Wody, będzie można obejrzeć w ogrodach Przedszkola, przy ul. Sarenki 11 w Zalesiu Górnym.

SPEKTAKL PRZYGODY KROPLI WODY W ZALESIU GÓRNYM

Przygody kropli wody Marii Terlikowskiej to zabawna, pisana klasycznym wierszem historia dla najmłodszych o fenomenie wody, o tym jak zmienia ona stany skupienia, dzięki czemu podróżuje od głębin ziemi, poprzez rzeki, morza, domy, aż do chmur, by powrócić znów na ziemię. Przed spektaklem będzie można oswoić cegiełkę wspierającą działania lokalne na rzecz dzieci z Fundacji Alabaster www.fundacja-alabaster.org.pl W dniach 22 - 26 lipca Adam Walny poprowadzi bezpłatne warsztaty dla dzieci w wieku szkolnym. Ilość miejsc ograniczona.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie