Artykuł partnerski14 lutego 2020, 07:21,

Kupujesz mieszkanie? Zwróć uwagę na koszt dojazdów do pracy

Kupujesz mieszkanie? Zwróć uwagę na koszt dojazdów do pracy

Podczas zakupu mieszkania zwracamy uwagę przede wszystkim na koszt samego lokalu. W końcu to od niego zależy, czy możemy sobie pozwolić na konkretny zakup. Zdarza się jednak, że zapominamy o kosztach życia, które, choć nie bezpośrednio, mają duży wpływ na opłacalność inwestycji. Jedną z takich kwestii są dojazdy do miejsca pracy. Dlaczego warto zwrócić na nie szczególną uwagę?

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Życie w korku

Korki to w przypadku życia w dużym mieście element wręcz nieodłączny. Czas w nich spędzony możemy liczyć już w godzinach, a z roku na rok liczby te rosną. Jeszcze w 2015 roku, warszawiacy spędzali w korkach średnio ok. 165 godzin rocznie [1]. Według najnowszych doniesień ten czas wzrósł aż do… 415 godzin [2]! To aż 17 pełnych dni w skali całego roku! Z tego powodu najbardziej cierpią mieszkańcy takich dzielnic jak Wawer, Ursus, Rembertów oraz Białołęka. Czas spędzony w korkach wynosi dla nich od 64 do 85 minut dziennie. 

Dokąd jedziemy?

Powstaje więc pytanie, dokąd najczęściej się udajemy? Które z warszawskich dzielnic uznawane są za biznesowe centra stolicy? Najpopularniejszą lokalizacją jest oczywiście Śródmieście, jednak w ostatnich latach wiele inwestycji biurowych zaczęło powstawać również na Woli. Według doniesień specjalistów do 2021 roku łączna ilość powierzchni biurowych w tej dzielnicy może przekroczyć 1 mln m2 [3]. Wszystko wskazuje więc na to, że życie zawodowe stolicy odbywa się głównie w tych dwóch dzielnicach.

Co z komunikacją miejską?

W procesie zakupu mieszkania warto brać pod uwagę również komunikację z innymi częściami miasta. W obliczu korków warto mieć alternatywę. Mieszkanie przy metrze, przystanku autobusowym lub linii tramwajowej pozwala na sprawne przemieszczanie się bez konieczności korzystania z samochodu. Do centrum Warszawy bez problemu dojedziemy za pośrednictwem każdego z tych środków komunikacji. To rozwiązanie może się również wydać bardziej oszczędne względem wydatków na paliwo.  

Mieszkanie na Woli? Dlaczego nie!     

Bardzo wygodnym miejscem do życia w Warszawie okazuje się Wola. Okolica cieszy się zainteresowaniem deweloperów, dzięki czemu nie brakuje tu inwestycji biznesowych, jak i mieszkaniowych. W 2020 roku do użytku zostanie oddana długo wyczekiwana kolejna część II linii metra. To ogromne ułatwienie dla mieszkańców – nie tylko tej części stolicy. Do tego dochodzą inwestycje, takie jak 19. Dzielnica. Nowoczesne i stylowe mieszkania, wygodny dostęp do lokali usługowych, bliskość natury oraz bogata infrastruktura rekreacyjna stwarzają doskonałe warunki do życia.

Źródła:

[1]https://www2.deloitte.com/content/dam/Deloitte/pl/Documents/Reports/pl_korki_raport_2016_2marca.pdf

[2]https://www.auto-swiat.pl/ile-czasu-tracimy-stojac-w-korkach/5b1rrw3

[3]https://www.hbrp.pl/b/czy-wola-stanie-sie-centrum-biznesowym-stolicy/16QYKP6KG?NO_COOKIES=1

autor/źródło: 19dzielnica.pl

Napisz komentarz

Artykuł partnerski12 lutego 2020, 06:16,

Breloki z logo - klasyczne gadżety reklamowe

Breloki z logo - klasyczne gadżety reklamowe

Pytając kogokolwiek o przykład gadżetu reklamowego jedną z najczęściej pojawiających się odpowiedzi będzie “brelok”. Nic dziwnego. Breloki z logo są tanim, chętnie wykorzystywanym i względnie skutecznym upominkiem.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Nie ma chyba osoby, która w swoim życiu nie otrzymałaby breloczka reklamowego. Okazji, w których jest na to szansa istnieje wiele. Breloki wręczane są klientom odwiedzającym punkty handlowe lub targi. Znajdziemy je równie często w pakietach powitalnych przygotowanych dla uczestników konferencji, szkoleń i innych wydarzeń. Bardzo często breloczki to również gratis, który otrzymujemy przy zakupie innych produktów. 

O praktyczności breloków nie ma co się rozwodzić. Komu nigdy nie “uratowały” one życia w sytuacjach kryzysowych, gdy w pośpiechu i rozpaczy poszukiwał samochodowego kluczyka lub kluczy od mieszkania niech pierwszy podniesie rękę. Duży, kolorowy breloczek z pewnością ułatwia znalezienie, ale i pomaga zapobiegać ich zgubieniu. 

Dla firm i organizacji liczy się jednak coś innego. Breloczek to bardzo dobry nośnik treści reklamowych. Może on zawierać nazwę firmy, dane kontaktowe, czy też mieć wzór loga, dzięki czemu będzie wpływał na jego utrwalanie w świadomości potencjalnych klientów. Niestety, nie zawsze tak było. 

Jeszcze kilkanaście lat temu breloki z logo były najczęściej standardowymi prostokątami lub innymi kształtami, na których tylko - za pomocą graweru, nadruku lub naklejki - umieszczano wymagane przez nas informacje. Niosło to za sobą kilka konsekwencji. Po pierwsze, dla osoby, do której trafił taki breloczek był on jednym z wielu o takim samym kształcie. Bardzo rzadko więc zwracano uwagę na informacje, które się na nim znalazły. Po drugie - istniało bardzo mało możliwości personalizacji, więc nie zawsze firmy były w stanie zamówić breloki, które w 100% spełniały ich oczekiwania. 

Na szczęście dzisiaj, kiedy technologia poszła zdecydowanie do przodu wspomniane powyżej problemy nie występują. A przynajmniej nie występują dla tych, którzy zdecydowali się na produkcję breloków reklamowych na zamówienie. 

Jakie breloki wybrać? 

Rozwój, który dokonał się w branży gadżetów reklamowych otworzył wiele nowych możliwości dla firm poszukujących materiałów promocyjnych. Oczywiście - nadal można skorzystać z usług przedsiębiorstw, które wykonują breloki na gotowych, produkowanych masowo podkładach, ale dla tych, którym zależy na czymś więcej opcja ta nie będzie wystarczająca. W tym przypadku rozwiązaniem są breloki na zamówienie. To nadal klasyczny gadżet, jednak końcowy efekt, który jesteśmy w stanie uzyskać jest zdecydowanie lepszy.

Po pierwsze, produkcja na zamówienie to gwarancja unikalnego, stworzonego specjalnie dla nas wzoru. Dzięki temu mamy pewność, że nasz brelok z logo będzie wyróżniał się na tle gadżetów naszej konkurencji. Możliwości personalizacji jest naprawdę wiele. Decydując się na ofertę producenta mamy wpływ na takie aspekty projektu jak jego wielkość, kolor metalu, jak i poszczególnych elementów wzoru, łańcuszek, który będzie służył do mocowania, kształt i technikę wykonania. Daje to pewność, że końcowy projekt będzie w 100% dopasowany do naszych potrzeb. 

Po drugie, dzięki wspomnianym wyżej możliwościom personalizacji łatwiej dopasować produkt do konkretnej sytuacji biznesowej, w której zamierzamy go wykorzystać. W dzisiejszych czasach masowa produkcja i wręczanie gadżetów przy każdej możliwej okazji nie przynosi takich efektów, jak segmentacja i odpowiedni wybór upominków do sytuacji. Dzięki personalizacji możemy przygotować inne breloki dla pracowników, inne dla klientów i partnerów biznesowych naszej firmy, a jeszcze inne jako gratis dołączany do oferowanych produktów lub sprzedawane jako produkt sam w sobie. 

Po trzecie, unikalny wzór to też większa szansa na to, że wręczony przez nas gadżet nie zostanie potraktowany jako nieprzydatny śmieć, ale jak praktyczny dodatek do kluczyków samochodowych lub kluczy do mieszkania. Wyróżnienie się unikalnym wzorem to w tym przypadku klucz i szansa na to, że nasz brelok zastąpi nudne, standardowe breloki używane przez daną osobę do tej pory. 

Gdzie zamówić breloki? 

Chcąc zamówić breloki z logo lub innymi informacjami warto poszukać oferty bezpośrednio u producenta. Daje to szansę na wykorzystanie pełni możliwości personalizacji, o których wspominaliśmy wcześniej. Przykładową ofertę producenta breloków z logo można znaleźć np. na stronie: https://mccmedale.pl/breloki/. Po czym poznać, że mamy do czynienia z producentem, a nie tylko pośrednikiem korzystającym z gotowców? 

Możliwości personalizacji to tylko jedno z kryteriów, które ułatwi nam rozróżnienie. Producenci breloków na zamówienie, których ofertę warto rozważyć poza samą produkcją oferują również wsparcie na każdym jej etapie. Mowa tutaj nie tylko o pierwszym kontakcie, w którym ustalamy cenę, ale też każdy kolejnym - począwszy od przygotowania projektu według przesłanych wytycznych, materiałów graficznych, tekstów itp., szybką realizację w terminie ok. 14 dni, jak i wybór miejsca dostawy do właściwie dowolnego punktu, aż po relacje po zakończeniu realizacji. 

Na koniec zostawiliśmy kwestię ceny. Ta z pewnością może rodzić obawy, ale uspokajamy. Dziś personalizowane breloki z logo są na wyciągnięcie ręki każdej firmy. Postęp technologiczny znacząco wpłynął na obniżenie kosztów produkcji, przez co takie rozwiązanie stało się przystępniejsze - również dla firm z ograniczonymi budżetami. W porównaniu do breloków wykonywanych z gotowych podkładów różnica w cenie jest niewielka. Wielka jest natomiast różnica jakości, jak i pozytywnego efektu, który wywołują breloki przygotowane na zamówienie. 

Decyzja nie powinna być zatem trudna. Jeżeli chcesz wykorzystać breloki do działań marketingowych swojej firmy najlepszą możliwą opcją jest ich wykonanie na zamówienie. Zyskać dzięki temu można nie tylko gwarancję unikalnego projektu dopasowanego do naszych potrzeb, ale też możliwość jego dostosowania do konkretnych sytuacji biznesowych. Breloczki, które znaliśmy to już przeszłość. Dziś możliwości jest znacznie więcej i chcąc być o krok przed konkurencją warto z nich korzystać.

autor/źródło: mccmedale.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie