Artykuł partnerski12 lutego 2020, 06:16,

Breloki z logo - klasyczne gadżety reklamowe

Breloki z logo - klasyczne gadżety reklamowe

Pytając kogokolwiek o przykład gadżetu reklamowego jedną z najczęściej pojawiających się odpowiedzi będzie “brelok”. Nic dziwnego. Breloki z logo są tanim, chętnie wykorzystywanym i względnie skutecznym upominkiem.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Nie ma chyba osoby, która w swoim życiu nie otrzymałaby breloczka reklamowego. Okazji, w których jest na to szansa istnieje wiele. Breloki wręczane są klientom odwiedzającym punkty handlowe lub targi. Znajdziemy je równie często w pakietach powitalnych przygotowanych dla uczestników konferencji, szkoleń i innych wydarzeń. Bardzo często breloczki to również gratis, który otrzymujemy przy zakupie innych produktów. 

O praktyczności breloków nie ma co się rozwodzić. Komu nigdy nie “uratowały” one życia w sytuacjach kryzysowych, gdy w pośpiechu i rozpaczy poszukiwał samochodowego kluczyka lub kluczy od mieszkania niech pierwszy podniesie rękę. Duży, kolorowy breloczek z pewnością ułatwia znalezienie, ale i pomaga zapobiegać ich zgubieniu. 

Dla firm i organizacji liczy się jednak coś innego. Breloczek to bardzo dobry nośnik treści reklamowych. Może on zawierać nazwę firmy, dane kontaktowe, czy też mieć wzór loga, dzięki czemu będzie wpływał na jego utrwalanie w świadomości potencjalnych klientów. Niestety, nie zawsze tak było. 

Jeszcze kilkanaście lat temu breloki z logo były najczęściej standardowymi prostokątami lub innymi kształtami, na których tylko - za pomocą graweru, nadruku lub naklejki - umieszczano wymagane przez nas informacje. Niosło to za sobą kilka konsekwencji. Po pierwsze, dla osoby, do której trafił taki breloczek był on jednym z wielu o takim samym kształcie. Bardzo rzadko więc zwracano uwagę na informacje, które się na nim znalazły. Po drugie - istniało bardzo mało możliwości personalizacji, więc nie zawsze firmy były w stanie zamówić breloki, które w 100% spełniały ich oczekiwania. 

Na szczęście dzisiaj, kiedy technologia poszła zdecydowanie do przodu wspomniane powyżej problemy nie występują. A przynajmniej nie występują dla tych, którzy zdecydowali się na produkcję breloków reklamowych na zamówienie. 

Jakie breloki wybrać? 

Rozwój, który dokonał się w branży gadżetów reklamowych otworzył wiele nowych możliwości dla firm poszukujących materiałów promocyjnych. Oczywiście - nadal można skorzystać z usług przedsiębiorstw, które wykonują breloki na gotowych, produkowanych masowo podkładach, ale dla tych, którym zależy na czymś więcej opcja ta nie będzie wystarczająca. W tym przypadku rozwiązaniem są breloki na zamówienie. To nadal klasyczny gadżet, jednak końcowy efekt, który jesteśmy w stanie uzyskać jest zdecydowanie lepszy.

Po pierwsze, produkcja na zamówienie to gwarancja unikalnego, stworzonego specjalnie dla nas wzoru. Dzięki temu mamy pewność, że nasz brelok z logo będzie wyróżniał się na tle gadżetów naszej konkurencji. Możliwości personalizacji jest naprawdę wiele. Decydując się na ofertę producenta mamy wpływ na takie aspekty projektu jak jego wielkość, kolor metalu, jak i poszczególnych elementów wzoru, łańcuszek, który będzie służył do mocowania, kształt i technikę wykonania. Daje to pewność, że końcowy projekt będzie w 100% dopasowany do naszych potrzeb. 

Po drugie, dzięki wspomnianym wyżej możliwościom personalizacji łatwiej dopasować produkt do konkretnej sytuacji biznesowej, w której zamierzamy go wykorzystać. W dzisiejszych czasach masowa produkcja i wręczanie gadżetów przy każdej możliwej okazji nie przynosi takich efektów, jak segmentacja i odpowiedni wybór upominków do sytuacji. Dzięki personalizacji możemy przygotować inne breloki dla pracowników, inne dla klientów i partnerów biznesowych naszej firmy, a jeszcze inne jako gratis dołączany do oferowanych produktów lub sprzedawane jako produkt sam w sobie. 

Po trzecie, unikalny wzór to też większa szansa na to, że wręczony przez nas gadżet nie zostanie potraktowany jako nieprzydatny śmieć, ale jak praktyczny dodatek do kluczyków samochodowych lub kluczy do mieszkania. Wyróżnienie się unikalnym wzorem to w tym przypadku klucz i szansa na to, że nasz brelok zastąpi nudne, standardowe breloki używane przez daną osobę do tej pory. 

Gdzie zamówić breloki? 

Chcąc zamówić breloki z logo lub innymi informacjami warto poszukać oferty bezpośrednio u producenta. Daje to szansę na wykorzystanie pełni możliwości personalizacji, o których wspominaliśmy wcześniej. Przykładową ofertę producenta breloków z logo można znaleźć np. na stronie: https://mccmedale.pl/breloki/. Po czym poznać, że mamy do czynienia z producentem, a nie tylko pośrednikiem korzystającym z gotowców? 

Możliwości personalizacji to tylko jedno z kryteriów, które ułatwi nam rozróżnienie. Producenci breloków na zamówienie, których ofertę warto rozważyć poza samą produkcją oferują również wsparcie na każdym jej etapie. Mowa tutaj nie tylko o pierwszym kontakcie, w którym ustalamy cenę, ale też każdy kolejnym - począwszy od przygotowania projektu według przesłanych wytycznych, materiałów graficznych, tekstów itp., szybką realizację w terminie ok. 14 dni, jak i wybór miejsca dostawy do właściwie dowolnego punktu, aż po relacje po zakończeniu realizacji. 

Na koniec zostawiliśmy kwestię ceny. Ta z pewnością może rodzić obawy, ale uspokajamy. Dziś personalizowane breloki z logo są na wyciągnięcie ręki każdej firmy. Postęp technologiczny znacząco wpłynął na obniżenie kosztów produkcji, przez co takie rozwiązanie stało się przystępniejsze - również dla firm z ograniczonymi budżetami. W porównaniu do breloków wykonywanych z gotowych podkładów różnica w cenie jest niewielka. Wielka jest natomiast różnica jakości, jak i pozytywnego efektu, który wywołują breloki przygotowane na zamówienie. 

Decyzja nie powinna być zatem trudna. Jeżeli chcesz wykorzystać breloki do działań marketingowych swojej firmy najlepszą możliwą opcją jest ich wykonanie na zamówienie. Zyskać dzięki temu można nie tylko gwarancję unikalnego projektu dopasowanego do naszych potrzeb, ale też możliwość jego dostosowania do konkretnych sytuacji biznesowych. Breloczki, które znaliśmy to już przeszłość. Dziś możliwości jest znacznie więcej i chcąc być o krok przed konkurencją warto z nich korzystać.

autor/źródło: mccmedale.pl

Napisz komentarz

Artykuł partnerski7 lutego 2020, 09:06,

Worki kompostowalne – metoda na ekologiczne podejście do odpadów

Worki kompostowalne – metoda na ekologiczne podejście do odpadów

Każdego dnia człowiek wytwarza kilogramy śmieci, które zalegają w środowisku nawet kilkadziesiąt lat. Przez to nasza planeta powoli zamienia się w jedno wielkie wysypisko. Na szczęście obowiązek segregacji odpadów jest systematycznie wprowadzany i daje nadzieję na ratowanie środowiska. Ale to nie jedyna słuszna metoda na ekologiczne podejście do życia. Coraz to nowe pomysły pozwalają na zatroszczenie się o ekosystem, w którym żyjemy. Jednym z nich są worki kompostowalne. Poznaj więc ich właściwości i niepodważalne zalety!

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Bioodpady – czym są odpady organiczne

Worki kompostowalne są przeznaczone do odpadów organicznych, tzw. bioodpadów, które powinny być, w ramach segregacji śmieci, wrzucane do brązowych kontenerów. Czym są odpady organiczne? To wszystkie odpady, które ulegają biodegradacji, czyli prawie całkowitemu rozkładowi. Mogą to być:

  • resztki i obierki z owoców oraz warzyw,
  • skorupki jajek,
  • resztki produktów mlecznych,
  • kwiaty,
  • skoszona trawa,
  • gałęzie i liście,
  • zbiory rolnicze,
  • pieczywo suche,
  • fusy po kawie oraz herbacie,
  • resztki pożywienia.

Jak widać nie wszystko to, co wydaje się być naturalne, można umieszczać w pojemniku brązowym. Dlatego warto zapoznać się z naklejką na kontenerze i dowiedzieć się, co dokładnie może być do niego wrzucone. 

Plastikowe worki na śmieci

Dlaczego mówi się, że plastikowe worki są złe? Przede wszystkim zaśmiecają nasze środowisko naturalne. Przez wiele lat są składowane na wysypiskach, ponieważ proces ich rozkładu jest niesamowicie długi. Do produkcji plastiku zużywa się mnóstwo energii elektrycznej oraz sztucznych surowców, co bezpośrednio wpływa na zanieczyszczenie środowiska. Plastik oddziałuje negatywnie na zdrowie i życie ludzi, a przede wszystkim dzieci. Wbrew pozorom jest on bardzo łatwy w recyklingu, ale niewiele jest przedsiębiorstw, które go odzyskują. Bywają miejsca na świecie, w których palenie plastikiem w piecach jest na porządku dziennym – to zamach na zdrowie i życie człowieka, a także naszą planetę. Tak zanieczyszczone powietrze dociera do domów i mieszkań. Czy chcemy się godzić na zatruwanie nam życia? Dlatego rezygnacja z plastikowych worków wszystkim wychodzi na zdrowie.

Worki kompostowalne – zalety

Z tego względu wymyślono worki kompostowalne. Są one wykonane z materiału organicznego - skrobi kukurydzianej. Jest to więc produkt w pełni ekologiczny, zdrowy dla środowiska, a co najważniejsze – ulega całkowitemu rozkładowi. Bakterie glebowe rozkładają go na biomasę, wodę oraz CO2, zasilając przy tym glebę w potrzebne składniki odżywcze i minerały. Czas ich rozkładu to tylko około 8 tygodni. Po tym czasie praktycznie nie ma po nich śladu. Worki kompostowalne należy, wraz z całą organiczną zawartością, umieszczać w brązowym pojemniku na śmieci. Dobra wiadomość dla rzetelnych gospodyń domowych – worki są wodoodporne, wytrzymałe i mocne, w niczym nie ustępując workom plastikowym, jeśli chodzi o ich jakość. Worki kompostowalne, posiadające atest zgodnie z europejską normą EN-13432, znajdziesz na https://www.swiatworkow.pl/worki-na-smieci/kompostowalne/ w przystępnych pakietach cenowych. Warto podkreślić, że poprzez swoje naturalne właściwości, worki kompostowalne nie wydzielają przykrego zapachu – przepuszczają parę, dlatego śmieci nie zaparzają się w środku i nie gniją. Ty natomiast cieszysz się świeżym powietrzem w domu. Jeśli zależy Ci na kondycji planety i swojego zdrowia, wybierz w pełni biodegradowalne worki kompostowalne.

autor/źródło: swiatworkow.p

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie