Informacje23 grudnia 2007, 00:00,

Koncert NEW LIFE'm Kolędy Jakich Mało - Stara Iwiczna

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola zaprasza na wyjątkowy program kolędowy: Kolędy Jakich Mało, jaki co roku przygotowuje NEW LIFE'm. Koncert zespołu NEW LIFE'm odbędzie się w niedzielę 30 grudnia 2007 roku, o godzinie 19:00 w Parafia pod wezwaniem Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej, ul. Słoneczna. Koncert jest bezpłatny, sponsorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli oraz Rada Sołecka w Nowej Iwicznej, Mysiadle i Starej Iwicznej.

Kolędy jakich mało... koncert zespołu NEW LIFE'm

Podczas koncertu NEW LIFE'm Kolędy jakich mało..., wśród utworów usłyszymy te znane i mniej znane kolędy i pastorałki, od przepięknej i śpiewanej w wielu językach na całym świecie "Cichej nocy", po szlachecką i dostojną "Bóg się rodzi". Nowe aranżacje doskonale znanych nam utworów przygotowali wspólnie muzycy NEW LIFE'm, dlatego niektóre z nich mogą nas nawet zaskoczyć. Niech melodyjne utwory i ciepłe głosy Natalii Niemen, Basi Włodarskiej oraz Mate, pomogą nam wejść w atmosferę tego czasu, a spotkanie na koncertach i wspólne kolędowanie doda wiary i nadziei na każdy dzień, bo nie jesteśmy sami. Oto narodziło się nam Zbawienie.

NEW LIFE'm wystąpi w składzie: Basia Włodarska (śpiew), Natalia Niemen (śpiew), Mateusz MATE.O Otremba (gitary, śpiew), Joachim Mencel (piano), Robert Cudzich (gitara), Marcin Pospieszalski (kontrabas), Piotr Jankowski (perkusja). Osoby zainteresowane większą ilością informacji o zespole NEW LIFE'm zapraszamy na stronę internetową: www.newlifem.com Zapraszam na koncert Kolędy jakich mało...
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje24 grudnia 2007, 00:00,