Informacje24 grudnia 2007, 00:00,

Noworoczna wycieczka z Klubem Pędziwiatr Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na otwarcie sezonu rowerowego 2008. Klub Pędziwiatr otwiera nowy sezon - noworoczną wycieczką, która odbędzie się 1 stycznia 2008 roku. Organizatorzy styczniowej wycieczki, proszą o zabranie prowiantu adekwatnego do okoliczności. :)

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Osoby zainteresowane noworoczną wycieczką rowerową, spotykają się 1 stycznia 2008 roku, o godzinie 12:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Zapraszamy na noworoczną wycieczkę Klubu Turystyki Rowerowej Pędziwiatr! ¬ródło informacji: piaseczno.masa.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje29 grudnia 2007, 00:00,

Koncert kolęd i pastorałek w Ośrodku Kultury Tarczyn

Burmistrz Gminy Tarczyn, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, oraz Schola wokalno instrumentalna ANGELICO z parafii rzymskokatolickiej Św. Prokopa w Błędowie pod kierunkiem Piotra Zaradkiewicza zapraszają na uroczysty Koncert Kolęd i Pastorałek w Tarczynie. Koncert odbędzie się 29 grudnia 2007 roku, o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie.

W programie koncertu kolęd i pastorałek: tradycyjne polskie kolędy, pastorałki, współczesne kolędy i piosenki świąteczne, kolędy innych narodów. Koncert połączony jest z promocją dwupłytowego albumu zespołu ANGELICO, zawierającego kolędy. Cena albumu 30 zł. Serdecznie zapraszam na koncert kolęd i pastorałek do Tarczyna.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn