Informacje30 lipca, 08:00,

Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

30 lipca 2019 roku o godz. 10.00 zapraszamy na wakacyjną podróż z Kolejką Wąskotorową. Przejazd kolejką na trasie Piaseczno – Tarczyn – Piaseczno. Odpoczynek na świeżym powietrzu, gry, zabawy i ognisko (2,5 h) na polanie leśnej w Runowie. Prowiant oraz napoje we własnym zakresie. Powrót do Piaseczna ok. godz. 14.00.

Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

Szczegóły i zakup biletów na stronie www.bilety.kolejka-piaseczno.pl

Informacje1 sierpnia, 07:00,

Wakacyjna gimnastyka pod chmurką Piaseczno

1 sierpnia 2019 roku o godz. 9.00 z inicjatywny wiceburmistrz Hanny Kułakowskiej-Michalak w Parku Miejskim przy ul. Chyliczkowskiej odbędzie się cykl bezpłatnych wakacyjnych zajęć gimnastycznych z instruktorem. Serdecznie zapraszamy.

Wakacyjna gimnastyka pod chmurką Piaseczno

Zajęcia są finansowane z budżetu Gminy Piaseczno i potrwają do końca wakacji. Prowadząca jest doświadczoną instruktorką. Uczestnicy muszą jedynie być wyposażeni w matę lub kocyk. Zbiórka grupy – przy placu zabaw.