Informacje25 września 2016, 15:00,

Klarneciaki baśń muzyczna - spotkanie z cyklu Muzyczna Karuzela


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


25 września 2016 roku o godz. 15.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Muzyczna karuzela w Górze Kalwarii, podczas którego będzie można obejrzeć baśń muzyczną pt.: Klarneciaki. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp 10 zł.

KLARNECIAKI BAŚŃ MUZYCZNA - SPOTKANIE Z CYKLU MUZYCZNA KARUZELA

Klarneciaki - baśń muzyczna o księżniczce Muzalindzie i jej niezwykłych przygodach z instrumentami. Podstawowym instrumentem jest fortepian, drugi instrument jest dobrany w zależności od tematyki baśni. Podczas przedstawień dzieci są zapraszane do wspólnej zabawy, a muzyka w idealny sposób pobudza i rozwija ich wyobraźnię. Program przygotowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas 0-1. Księżniczka Muzalinda powstaje na moje zamówienie, dosłownie jest pisane na żywo z miesiąca na miesiąc. Autorką jest aktorka Ewa Szawłowska kreująca rolę Muzalindy. Wcześniej napisała dla dzieci opowieść wierszem, graną w Teatrze Buffo.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 września 2016, 17:00,

Robak - wystawa Anny Stefaniak


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 września 2016 roku o godz. 17.00 w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 (Hugonówka) odbędzie się wernisaż wystawy Robak - Anny Stefaniak. Do 16 października będzie można oglądać kolekcję wyjątkowych grafik artystki. Jej główną inspiracją jest przyroda, przeważnie ta mniej widoczna, środowisko barwnych owadów. Prace Anny Stefaniak to połączenie dwóch światów - realnego, w którym żyjemy i fantastycznego istniejącego w wyobraźni autorki.

ROBAK - WYSTAWA ANNY STEFANIAK

Anna Stefaniak - wystawiennik, architekt krajobrazu, maluje i rysuje od najmłodszych lat, różną formą i różnymi stylami. Zaczynała od szkiców ołówkiem, poprzez farby wodne, akrylowe, ale to jednak oleje i grafiki stały się jej ulubioną techniką artystyczną. Jak sama mówi, Michał Anioł jest jej ulubieńcem, a Franciszek Starowieyski, wzorem do naśladowania. Obaj dają jej moc i wiarę w to, co robi, a także siłę do realizowania i spełniania siebie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie