Informacje8 czerwca 2013, 00:00,

III FESTYN RODZINNY W BRZEŚCACH

8 czerwca 2013 roku przy Zespole Szkół w Brześcach w godzinach 15.00-19.00 odbędzie się III FESTYN RODZINNY. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in.: występy uczniowskie (śpiew, taniec), występy zespołu muzycznego WODZIREJ, zjeżdżalnię dla dzieci, malowanie buzi, decoupage, modelarstwo (modele latające), stoisko fryzjerskie, konie, wystawę psów, prezentację sprzętu ratowniczego, konkursy wiedzy (nagrody), konkurencje sportowe (nagrody), fontannę czekolady, gofry, ciasta, kiełbasę z grila, itp. Zapraszamy!

FESTYN RODZINNY W BRZEŚCACH
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje7 czerwca 2013, 00:00,

GMINNY DZIEń STRAżAKA W MROKOWIE

Wójt Gminy Lesznowola, Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Ksiądz Proboszcz serdecznie zapraszają na uroczystości z okazji 85-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrokowie. Msza Święta odbędzie się w dniu 8 czerwca 2013 roku o godz. 16.00 w kościele Św. Stanisława Kostki w Mrokowie. Zapraszamy na Gminny Dzień Strażaka.

GMINNY DZIEń STRAżAKA W MROKOWIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola