Informacje7 czerwca 2013, 00:00,

GMINNY DZIEń STRAżAKA W MROKOWIE

Wójt Gminy Lesznowola, Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Ksiądz Proboszcz serdecznie zapraszają na uroczystości z okazji 85-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrokowie. Msza Święta odbędzie się w dniu 8 czerwca 2013 roku o godz. 16.00 w kościele Św. Stanisława Kostki w Mrokowie. Zapraszamy na Gminny Dzień Strażaka.

GMINNY DZIEń STRAżAKA W MROKOWIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje7 czerwca 2013, 00:00,

Wielki Test Języka Angielskiego w Konstancinie

9 czerwca 2013 roku cała Polska pisze Wielki Test Języka Angielskiego. Akcja jest ogólnopolską inicjatywą pod patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Tego samego dnia, w różnych miastach, Polacy napiszą test wielokrotnego wyboru, który określi ich poziom znajomości języka angielskiego. Mieszkańcy Konstancina-Jeziorny będą pisać test o godz. 11:00 w Zespole Szkół nr 3 im. Ks. Jana Twardowskiego przy ul. Bielawskiej 57 w Konstancinie-Jeziornie. Udział w teście jest bezpłatny. Indywidualne wyniki testu są anonimowe, przedstawiane jedynie piszącemu. Więcej informacji oraz zapisy na stronie internetowej: www.konstancin.znaangielski.pl Zapraszamy na Test Języka Angielskiego.

WIELKI TEST JęZYKA ANGIELSKIEGO W KONSTANCINIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna