Informacje26 czerwca 2007, 00:00,

GOSiR Piaseczno zaprasza na lato w mieście na basenie

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie z przyjemnością zaprasza wszystkich na pływalnię w Piasecznie. Spędź wakacje - lato w mieście na pływalni GOSiR. W trakcie wakacji od 25 czerwca 2007 do 31 sierpnia 2007 roku, GOSiR jest czynny codziennie w godzinach od 6:00 do 22:00.

Młodzież szkół podstawowych oraz gimnazjalnych Gminy Piaseczno we wspomnianym powyżej okresie wakacyjnym płaci za bilet wejściowy tylko 3 złote za godzinę (po okazaniu legitymacji szkolnej). Dzieci do lat 7 oraz osoby z I stopniem niepełnosprawności GOSiR zaprasza bezpłatnie.

Więcej informacji o akcji: Lato w mieście znajdziecie na stronie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji GOSiR w Piasecznie: www.gosir-piaseczno.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje27 czerwca 2007, 00:00,

Supermarket internetowy A obsługujący powiat piaseczyński

Pojawiła się internetowa Galeria Handlowa A, która istnieje pod bardzo atrakcyjnym i łatwym do zapamiętania adresem: www.a.pl Wchodząc na stronę A.pl wejdziecie do supermarketu internetowego z dość pokaźną bazą artykułów spożywczych. Właściciele e-sklepu określili go mianem Galerii Handlowej A, jednak na razie jest to bardziej supermarket internetowy. Poniżej podamy kilka informacji o nowej platformie do zakupów internetowych, która może ułatwić robienie zakupów przez mieszkańców naszego regionu tj.: powiatu piaseczyńskiego.

Właścicielem e-sklepu A.pl jest giełdowa spółka Action S.A. W tej chwili oferta A.pl obejmuje kilka tysięcy produktów spożywczych i nie różni się zbytnio od oferty konkurencyjnego Frisco.pl. Znajdziemy w niej m.in. pieczywo, mięso, owoce i warzywa, a także kosmetyki i artykuły chemiczne. Wkrótce oferta e-sklepu ma być rozszerzona o branże: RTV, AGD, art. biurowe, IT itp.

Supermarket internetowy A.pl - Galeria Handlowa A

Galeria Handlowa A.pl buduje swój system dystrybucji w oparciu o osiedlowe supermarkety i dostarcza zamówione przez Internet produkty samodzielnie swoimi własnymi samochodami. Obecnie zasięgiem własnego transportu objęta jest Warszawa i okoliczne miejscowości w promieniu około 30 km od granic stolicy. Według informacji na liście obsługiwanych kodów pocztowych przez Supermarket A.pl (link) to z naszego regionu obsługują: Piaseczno, Lesznowola, Słomczyn, Konstancin Jeziorna, Zalesie Górne i okoliczne miejscowości podlegające pod te kody pocztowe. Część z Was zapewne korzysta ze sklepu Frisco.pl, ale jak na razie oni obsługuje jedynie: Józefosław, Julianów i Nowa Iwiczna. W bazie przy rejestracji do sklepu internetowego Frisco.pl nie mamy np.: Piaseczna i pozostałych gmin powiatu piaseczyńskiego. Może w związku z pojawieniem się konkurencji w postaci A.pl również i oni obejmą swoim zasięgiem większy teren naszego powiatu. Pod tym kątem lepiej wypada e-sklep A.pl, który obejmuje swoim zasięgiem więcej miejscowości z naszego regionu.

Na stronie A.pl informują nas, że zamawiając produkty na kwotę powyżej 100 zł nie płacimy za transport. Podczas składania zamówienia mamy możliwość wybrania dogodnej daty i przedziału godzinowego, w którym dostarczają zakupione produkty. Jest również możliwość skorzystania z dostawy ekspresowej, która jest realizowana w ciągu maksymalnie dwóch godzin, jednak według informacji na stronie - do kosztu zamówienia doliczane jest 40 zł.

Właściciele supermarketu internetowego A.pl chcą, aby portal www.a.pl stał się miejscem gdzie będzie można odnaleźć wygodę i komfort bezpiecznych zakupów bez opuszczania domu. Przeciętny warszawiak i mieszkaniec okolicznych miejscowości (m.in. powiatu piaseczyńskiego), który jest zainteresowany robieniem zakupów w sieci zamiast chodzić do supermarketów lub hipermarketów, podchwyci adres sklepu, który jest bardzo łatwy do zapamiętania i wpisze go do przeglądarki. W ten sposób robiąc zakupy przez internet zaoszczędzi czas, który może przeznaczyć na relaks po ciężkim dniu w pracy, lub więcej czasu spędzić z rodziną.

Więcej informacji o e-sklepie i produktach dostępnych w ich ofercie, znajdziecie na ich stronie internetowej www.a.pl Jeżeli korzystaliście już z platformy internetowej e-sklepu A.pl i macie już swoją opinię na temat zakupów przez Internet, to prosimy Was o komentarz pod informacją. Zapraszamy na zakupy mieszkańców naszego regionu, którzy nie boją się nowych pomysłów i zakupów przez Internet.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński
Tematy: