Informacje27 czerwca 2007, 00:00,

Supermarket internetowy A obsługujący powiat piaseczyński


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Pojawiła się internetowa Galeria Handlowa A, która istnieje pod bardzo atrakcyjnym i łatwym do zapamiętania adresem: www.a.pl Wchodząc na stronę A.pl wejdziecie do supermarketu internetowego z dość pokaźną bazą artykułów spożywczych. Właściciele e-sklepu określili go mianem Galerii Handlowej A, jednak na razie jest to bardziej supermarket internetowy. Poniżej podamy kilka informacji o nowej platformie do zakupów internetowych, która może ułatwić robienie zakupów przez mieszkańców naszego regionu tj.: powiatu piaseczyńskiego.

Właścicielem e-sklepu A.pl jest giełdowa spółka Action S.A. W tej chwili oferta A.pl obejmuje kilka tysięcy produktów spożywczych i nie różni się zbytnio od oferty konkurencyjnego Frisco.pl. Znajdziemy w niej m.in. pieczywo, mięso, owoce i warzywa, a także kosmetyki i artykuły chemiczne. Wkrótce oferta e-sklepu ma być rozszerzona o branże: RTV, AGD, art. biurowe, IT itp.

Supermarket internetowy A.pl - Galeria Handlowa A

Galeria Handlowa A.pl buduje swój system dystrybucji w oparciu o osiedlowe supermarkety i dostarcza zamówione przez Internet produkty samodzielnie swoimi własnymi samochodami. Obecnie zasięgiem własnego transportu objęta jest Warszawa i okoliczne miejscowości w promieniu około 30 km od granic stolicy. Według informacji na liście obsługiwanych kodów pocztowych przez Supermarket A.pl (link) to z naszego regionu obsługują: Piaseczno, Lesznowola, Słomczyn, Konstancin Jeziorna, Zalesie Górne i okoliczne miejscowości podlegające pod te kody pocztowe. Część z Was zapewne korzysta ze sklepu Frisco.pl, ale jak na razie oni obsługuje jedynie: Józefosław, Julianów i Nowa Iwiczna. W bazie przy rejestracji do sklepu internetowego Frisco.pl nie mamy np.: Piaseczna i pozostałych gmin powiatu piaseczyńskiego. Może w związku z pojawieniem się konkurencji w postaci A.pl również i oni obejmą swoim zasięgiem większy teren naszego powiatu. Pod tym kątem lepiej wypada e-sklep A.pl, który obejmuje swoim zasięgiem więcej miejscowości z naszego regionu.

Na stronie A.pl informują nas, że zamawiając produkty na kwotę powyżej 100 zł nie płacimy za transport. Podczas składania zamówienia mamy możliwość wybrania dogodnej daty i przedziału godzinowego, w którym dostarczają zakupione produkty. Jest również możliwość skorzystania z dostawy ekspresowej, która jest realizowana w ciągu maksymalnie dwóch godzin, jednak według informacji na stronie - do kosztu zamówienia doliczane jest 40 zł.

Właściciele supermarketu internetowego A.pl chcą, aby portal www.a.pl stał się miejscem gdzie będzie można odnaleźć wygodę i komfort bezpiecznych zakupów bez opuszczania domu. Przeciętny warszawiak i mieszkaniec okolicznych miejscowości (m.in. powiatu piaseczyńskiego), który jest zainteresowany robieniem zakupów w sieci zamiast chodzić do supermarketów lub hipermarketów, podchwyci adres sklepu, który jest bardzo łatwy do zapamiętania i wpisze go do przeglądarki. W ten sposób robiąc zakupy przez internet zaoszczędzi czas, który może przeznaczyć na relaks po ciężkim dniu w pracy, lub więcej czasu spędzić z rodziną.

Więcej informacji o e-sklepie i produktach dostępnych w ich ofercie, znajdziecie na ich stronie internetowej www.a.pl Jeżeli korzystaliście już z platformy internetowej e-sklepu A.pl i macie już swoją opinię na temat zakupów przez Internet, to prosimy Was o komentarz pod informacją. Zapraszamy na zakupy mieszkańców naszego regionu, którzy nie boją się nowych pomysłów i zakupów przez Internet.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński
Tematy:

Napisz komentarz

Informacje27 czerwca 2007, 00:00,

Dni Tarczyna zagra Urszula i Kabaret Moralnego Niepokoju


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Burmistrz Gminy Tarczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają na Dni Tarczyna, które odbędą się w najbliższą sobotę 30 czerwca 2007 roku. Patronat nad Dniami Tarczyna 2007 objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik. Informację o Dniach Tarczyna odnalazłem w gazecie: Co? Gdzie? Kiedy? na Mazowszu (nr 10). Zapraszamy Was na Dni Tarczyna.

Dni Tarczyna 2007

Dni Tarczyna 2007 program imprezy:
9:30 - Jeździeckie Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody o Puchar Burmistrza Tarczyna, które odbędą się przy ulicy Dolnej w Tarczynie.
10:00 - 16:00 - na Rynku w Tarczynie odbędzie się wystawa obrazów Andrzeja Kujawy i Dariusza Sieczki wykonanych w ramach programu: Gmina Tarczyn - miejsce magiczne.
16:50 - na boisku przy Szkole Podstawowej, nastąpi uroczyste otwarcie Dni Tarczyna, które zapoczątkuje wystąpienie Barbary Galicz - Burmistrz Tarczyna.
17:00 - wystąpi jeden z najbardziej znanych polskich kabaretów, pochodzący z Warszawy: Kabaret Moralnego Niepokoju. Informacje o kabarecie przeczytacie na ich oficjalnej stronie internetowej: kmn.k2.pl
18:50 - odbędą się uroczyste Wyróżnienia Honorowy Obywatel Miasta Tarczyn dla Pani Ireny Lendler oraz śp. Ewy Jeżewskiej.
19:00 - konkursy z udziałem publiczności oraz muzyka mechaniczna - prowadzenie Filip Borowski.
20:30 - odbędzie się koncert Urszuli. Urszula jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek rockowych. Informacje o Urszuli przeczytacie na jej oficjalnej stronie internetowej pod adresem: www.urszula.art.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie