Informacje27 czerwca 2007, 00:00,

Dni Tarczyna zagra Urszula i Kabaret Moralnego Niepokoju

Burmistrz Gminy Tarczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają na Dni Tarczyna, które odbędą się w najbliższą sobotę 30 czerwca 2007 roku. Patronat nad Dniami Tarczyna 2007 objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik. Informację o Dniach Tarczyna odnalazłem w gazecie: Co? Gdzie? Kiedy? na Mazowszu (nr 10). Zapraszamy Was na Dni Tarczyna.

Dni Tarczyna 2007

Dni Tarczyna 2007 program imprezy:
9:30 - Jeździeckie Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody o Puchar Burmistrza Tarczyna, które odbędą się przy ulicy Dolnej w Tarczynie.
10:00 - 16:00 - na Rynku w Tarczynie odbędzie się wystawa obrazów Andrzeja Kujawy i Dariusza Sieczki wykonanych w ramach programu: Gmina Tarczyn - miejsce magiczne.
16:50 - na boisku przy Szkole Podstawowej, nastąpi uroczyste otwarcie Dni Tarczyna, które zapoczątkuje wystąpienie Barbary Galicz - Burmistrz Tarczyna.
17:00 - wystąpi jeden z najbardziej znanych polskich kabaretów, pochodzący z Warszawy: Kabaret Moralnego Niepokoju. Informacje o kabarecie przeczytacie na ich oficjalnej stronie internetowej: kmn.k2.pl
18:50 - odbędą się uroczyste Wyróżnienia Honorowy Obywatel Miasta Tarczyn dla Pani Ireny Lendler oraz śp. Ewy Jeżewskiej.
19:00 - konkursy z udziałem publiczności oraz muzyka mechaniczna - prowadzenie Filip Borowski.
20:30 - odbędzie się koncert Urszuli. Urszula jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek rockowych. Informacje o Urszuli przeczytacie na jej oficjalnej stronie internetowej pod adresem: www.urszula.art.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn

Informacje28 czerwca 2007, 00:00,

Wakacyjne Półkolonie Małego Podróżnika w Piasecznie

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat na półkolonie małego podróżnika, które odbędą się w okresie od 30 lipca do 10 sierpnia 2007 roku w Świetlicy Ośrodka Kultury przy ulicy Sikorskiego 1a w Piasecznie. Zajęcia Półkolonii Małego Podróżnika Piaseczno 2007, będą odbywały się w godzinach od 8:00 do 16:00 i poprowadzą je studentki pedagogiki, oraz absolwentki zajęć Ośrodka Kultury.

Półkolonie Małego Podróżnika program:
1. Wzbudzanie zainteresowania kulturą innych krajów - tematem przewodnim będą podróże po poszczególnych miejscach świata, każdy dzień stanowić będzie kolejny kraj i przygody z nim związane.
2. Różnorodne formy aktywności: taniec, ruch, zajęcia tematyczne, plastyczne, teatralne, techniczne, relaksacyjne, zabawy muzyczne, gry.
3. ćwiczenia mające na celu: umocnienie pewności siebie, pomoc w odnalezieniu swoich mocnych stron, wydobycie umiejętności wykorzystywania własnej inwencji twórczej.
4. Wycieczki i spacery.

Zapisy na Półkolonie Małego Podróżnika rozpoczną się do 16 lipca 2007 roku w Ośrodku Kultury w Piasecznie ul. Kościuszki 49, tel. (022) 756 76 00, (022) 737 10 52 lub biuro@kulturalni.pl Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona! Koszt Półkolonii Małego Podróżnika w Piasecznie to: 250 złotych i jest w tym ciepły posiłek. Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno