Informacje9 maja 2016, 08:00,

Głosowanie na filmy do Kina Plenerowego Piaseczno 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno uruchomiła głosowanie, podczas którego każdy może wybrać filmy, które chciałby obejrzeć podczas Kina Plenerowego w Piasecznie. Wspólnie wybranych zostanie 9 filmów, które będą emitowane w wakacje. Głosowanie jest na stronie internetowej: www.mrg.piaseczno.eu/ankieta-filmy-na-kinie-plenerowym-16/

GŁOSOWANIE NA FILMY DO KINA PLENEROWEGO PIASECZNO 2016

9 filmów, które otrzymają najwięcej głosów zostanie wyemitowane! Udostępniajcie informację dalej. Biuro Promocji Gminy Piaseczno poinformowało, że w tym roku będzie większy ekran, lepsze nagłośnienie i prawdopodobnie dodatkowe 100 leżaków! Także kino plenerowe w Piasecznie zapowiada się naprawdę ciekawie! Zachęcamy do głosowania.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 maja 2016, 16:00,

Maj 2016 w Kolonii Artystycznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Kolonia Artystyczna organizuje 7 maja 2016 r. spotkanie z grami planszowymi dla dorosłych i dzieci, zaś od 8 maja dostępna będzie wystawa - kiermasz "Świat dziecka".

MAJ 2016 W KOLONII ARTYSTYCZNEJ

Grając w gry planszowe ćwiczysz umysł, spędzasz aktywnie czas wolny z rodziną i znajomymi. Dlatego 7 maja w godz. 16.00 - 19.00 w Kolonii Artystycznej w ramach spotkania z Bractwem Kupieckim proponujemy udział w grach planszowych. Przedstawimy interesujące gry dla dorosłych i dzieci. Będzie możliwość nabycia gier w Kolonii Artystycznej do końca maja.

8 maja 2016 r. w godz. 16.00 - 18.00 zapraszamy natomiast na otwarcie wystawy i zarazem kiermasz „Świat dziecka”. Na wystawie, która potrwa do 1 czerwca, obejrzeć będzie można wiklinowe i drewniane zabawki dla dzieci (wózki, kołyski). Są to produkty Coopeximu wystawiane na Światowej Wystawie Zabawek w Norymberdze 2016.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie