Informacje7 maja 2016, 16:00,

Maj 2016 w Kolonii Artystycznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Kolonia Artystyczna organizuje 7 maja 2016 r. spotkanie z grami planszowymi dla dorosłych i dzieci, zaś od 8 maja dostępna będzie wystawa - kiermasz "Świat dziecka".

MAJ 2016 W KOLONII ARTYSTYCZNEJ

Grając w gry planszowe ćwiczysz umysł, spędzasz aktywnie czas wolny z rodziną i znajomymi. Dlatego 7 maja w godz. 16.00 - 19.00 w Kolonii Artystycznej w ramach spotkania z Bractwem Kupieckim proponujemy udział w grach planszowych. Przedstawimy interesujące gry dla dorosłych i dzieci. Będzie możliwość nabycia gier w Kolonii Artystycznej do końca maja.

8 maja 2016 r. w godz. 16.00 - 18.00 zapraszamy natomiast na otwarcie wystawy i zarazem kiermasz „Świat dziecka”. Na wystawie, która potrwa do 1 czerwca, obejrzeć będzie można wiklinowe i drewniane zabawki dla dzieci (wózki, kołyski). Są to produkty Coopeximu wystawiane na Światowej Wystawie Zabawek w Norymberdze 2016.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje10 maja 2016, 09:00,

Ankieta w ramach projektu Razem dla kultury - Inicjatywy lokalne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza do wypełnienia ankiety przeprowadzanej w ramach projektu "Razem dla kultury - Inicjatywy lokalne" będącego częścią programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2016 realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury. Celem strategicznym programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne jest inicjowanie działań służących wzmocnieniu zaangażowania domów kultury w życie społeczności lokalnej, odkrywaniu i rozwijaniu potencjału i kapitału kulturowego jej członków oraz kulturotwórczych zasobów społeczności: centrumkulturypiaseczno.badanie.net

Ankieta w ramach projektu Razem dla kultury - Inicjatywy lokalne

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie