Informacje5 lipca 2014, 07:46,

DOBROCZYNNA PARA MŁODA


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Czekacie z niecierpliwością na dzień Waszego ślubu? Zostańcie Dobroczynną Parą Młodą! Fundacja CMP – Czy Mogę Pomóc?, postanowiła wyjść naprzeciw coraz bardziej popularnej inicjatywie związanej z zaślubinami. Coraz częściej pary zamiast kwiatów proszą swoich gości weselnych o darowizny na rzecz Fundacji. I słusznie!Komu pomagasz? Dzięki Waszemu zaangażowaniu, dajecie szansę dzieciom, rodzinom – podpiecznym Fundacji CMP- Czy Mogę Pomóc spełniać marzenia, a przede wszystkim możecie przyczynić cię do poprawy jakości życia. Potrzeb jest wiele, od potrzeb materialnych po realizację potrzeb zdrowotnych, potrzeb rozwoju.

Jak pomóc?
1. Zaproś gości na weselę – zaproś gości do pomocy. Przekaż gościom weselnym do zaproszenia ulotkę z naszym numerem konta by zamiast kwiatów, wina, pluszaków dokonali dowolnej wpłaty wspierając tym samym naszych podopiecznych
2. Zatańcz dla dzieci podczas Twojego ślubu i zamiast „zbierać na wózek” zbierz środki dla naszych pociech

Jak zgłosić udział w projekcie? Jeżeli jesteście właśnie taką parą, zachęcamy do wsparcia naszej fundacji. Napiszcie do nas na adres: pomoc@czymogepomoc.pl lub zadzwoń 22 737 50 27

Link do informacji na stronie czymogepomoc.pl/akcje/prosto-z-serca-na-nowa-droge-zycia/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje5 lipca 2014, 10:00,

Amatorski Turniej Piłki Nożnej w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Już w najbliższą sobotę 5 lipca 2014 roku o godz. 10:00 na boisku ORLIK przy Liceum Ogólnokształcącym (ul. Chyliczkowska 17) w Piasecznie, odbędzie się Amatorski Turniej Piłki Nożnej dla Domu Dziecka w Konstancinie-Jeziornie. Jest to kolejna impreza na, której będziemy kwestować w ramach akcji pomocowej "Równy Start". Do Amatorskiego Turnieju może zgłosić się każdy. Gramy w zespołach składających się z 6 piłkarzy (5 zawodników w polu + 1 bramkarz). Forma rozgrywek zależy od ilości zgłoszonych drużyn. W przypadku 6-7 drużyn rozegramy zawody jako jedną ligę. Zwycięży zespół, który zgromadzi najwięcej punktów w tej rywalizacji.

Amatorski Turniej Piłki Nożnej w Piasecznie

W przypadku większej ilości drużyn dokonamy podziału na dwie grupy. Z nich awansują dwie najlepsze drużyny do półfinału rozgrywek. Wówczas w tej fazie rozgrywek najlepsza drużyna z grupy A zagra z drugą z grupy B i analogicznie najlepsza z grupy B zagra z drugą z grupy A. Przegrani zagrają w mały finale o trzecie miejsce, a wygrani o zwycięstwo w całych zawodach. Liczę na was bardzo i na kolejną pomoc dla Domu Dziecka w Konstancinie - Jeziornej. Proszę o zgłaszanie się do mnie pod numerem telefonu: 513-451-275 lub e-mailowo: k.myszynski@tlen.pl Plan przeprowadzenia rozgrywek Amatorskiego Turnieju Piłki Nożnej: start 5 lipca o godz. 10:00 na boisku ORLIK przy Liceum Ogólnokształcącym, przy ul. Chyliczkowskiej 17 w Piasecznie. Proszę drużyny o przybycie przynajmniej 15 minut przed 10.

W zależności od ilości zespołów gra jako jedna liga, bądź podział na grupy:
- w przypadku 6-7 drużyn gra jako jedna liga. Wygrywa zespół, który zgromadzi najwięcej punktów.
- w przypadku 8 drużyn lub więcej podział na dwie grupy. Z których awansują tylko dwie najlepsze drużyny do fazy półfinałowej. Tutaj najlepsza drużyna z grupy A gra z drugą z grupy B i analogicznie najlepsza z grupy B gra z drugą z grupy A. Przegrani półfinałów meczów grają mały finał, a najlepsi grają w dużym finale o wygranie całych zawodów.

Proszę wszystkich zawodników uczestniczących w Amatorskim Turnieju Piłki Nożnej o wrzucanie pieniędzy do puszek kwestarskich na rzecz Domu Dziecka w Konstancinie - Jeziornej.

Kamil Myszyński

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie