Informacje5 lipca 2014, 10:30,

Treningi przygotowujące do MTB 1429 Maraton w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Od 5 lipca 2014 roku w każdą sobotę o godz. 10.30 ruszają treningi przygotowujące do MTB 1429 Maraton, organizowane przez Stowarzyszenie Fabryka Sportu. MTB "1429 Maraton" odbędzie się 14 września w Zalesiu Górnym. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Fabryka Sportu, przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Na terenie Ośrodka Wisła przy ulicy Wczasowej 1 znajdować się będzie start i meta wyścigów oraz miasteczko rowerowe.

Treningi przygotowujące do MTB 1429 Maraton w Zalesiu Górnym

Dodatkowo przewidziane są atrakcje tj.: stoisko ze zdrową żywnością, porady dietetyczne, pokaz masaży Tuan Day Spa, sprzęt rowerowy, serwis rowerowy, odzież sportowa, lody, wata cukrowa, pokaz wozów strażackich oraz policyjnych, pierwsza pomoc i wiele innych, które oferuje sam Ośrodek Wisła czyli wakepark, kule do turlania po wodzie, strzelnica, małpi gaj, wypożyczalnia rowerków wodnych, kajaków. Na scenie znajdującej się w Ośrodku Wisła będą pokazy zajęć Fitness Zumba, Sh’bam i inne.

Przystępując do maratonu zawodnicy będą mogli wybrać dystanse 20, 30 lub 40-kilometrowe. Przed startem głównym na krótszych trasach zmierzą się dzieci i młodzież. Dzieci w najmłodszej kategorii będą mogły pokonać trasę na dwóch, na trzech a nawet na czterech kółkach.

Trzy pierwsze miejsca z każdej kategorii wiekowej będą nagradzane. Dla najmłodszych uczestników oprócz medali dla najszybszych, każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom. Zapisy na maraton już trwają, zapraszamy na stronę naszego partnera technicznego firmy Protimer. Wymagająca technicznie trasa, walory estetyczne Chojnowskiego Parku Krajobrazowego i przejazd przez miasteczko wyścigu nawet 8 razy gwarantuje, że będzie to niezapomniany wyścig.

Od 05 lipca, rozpoczną się również treningi organizowane wspólnie z profesjonalnymi trenerami z klubu sportowego Tuan, które przygotują Was do osiągnięcia dobrego wyniku podczas MTB "1429 Maraton". Treningi będą raz w tygodniu, w każdą sobotę o godz. 10.30. Więcej informacji: http://www.fabrykasportu.eu mail: bartek@fabrykasportu.eu

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

 
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje5 lipca 2014, 19:00,

Beata Orbik wystąpi w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na koncert Beaty Orbik, który odbędzie się 5 lipca 2014 roku o godz. 19.00 w Amfiteatrze Park Zdrojowy w Konstancinie-Jeziornie. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Beata Orbik wystąpi w Konstancinie-Jeziornie

Beata Orbik z praktyką estradową ma do czynienia od najmłodszych lat. Już jako mała dziewczynka przejawiała duże zainteresowanie muzyką. Brała wówczas udział w wielu konkursach i festiwalach piosenki. Dziś zachwyca precyzją wokalną, dobrą techniką oraz zaangażowaniem w pracę, zarówno solistyczną, jak i zespołową. Jest autorką tekstów i współtwórcą kompozycji w swoim zespole, który założyła w 2011 roku. Od 2010 r. wokalistka zdobywa cenną wiedzę oraz doświadczenie w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzuim. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Tu, pod okiem Magdaleny Ptaszyńskiej, nieustannie kształci talent oraz aktywnie uczestniczy w projektach muzycznych o różnej stylistyce (Kabaret Starszych Panów, Musicale, Lata 20, lata 30, Gospel, koncerty szkolne). W 2013 r. wzięła udział w programie muzycznym The Voice of Poland. Obecnie Beata jest chórzystką w zespole Marii Sadowskiej i wokalistką w zespole Powergrass. Pracuje także nad autorskim materiałem. Więcej informacji na stronie: http://www.beataorbik.com

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie