Informacje12 września 2008, 00:00,

Dni Otwarte Zamienie Osiedle Polnych Maków zaproszenie

13 i 14 września 2008 roku, firma deweloperska UNIHOUSE zaprasza na Dni Otwarte na Osiedlu Polnych Maków. Inwestycja, znajdująca się w ostatniej fazie realizacji, usytuowana jest w miejscowości Zamienie (gmina Lesznowola). Dla potencjalnych klientów deweloper przygotował z okazji Dni Otwartych specjalną ofertę. Motywem przewodnim wydarzenia, z uwagi na charakter miejsca, będą kwiaty w każdej postaci.

Dni Otwarte Zamienie Osiedle Polnych Maków

Przyjazne ludziom osiedle powstaje na terenie, gdzie jeszcze niedawno kwitły czerwone polne maki. W spokojnej okolicy, posiadającej dobre połączenie z centrum Warszawy (stacja PKP Warszawa - Jeziorki), znajduje się 36 domów w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni około 180 m2. Wielkości działek wahają się od 300 do 600 m2. Osiedle posiada pełną infrastrukturę techniczną – jest przyłączone do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej i energetycznej. Cały teren zostanie ogrodzony i wyposażony w bramę wjazdową sterowaną pilotem oraz furtkę wejściową z domofonem.

Podczas Dni Otwartych będzie można obejrzeć wyposażony dom wzorcowy i skorzystać z usług doradców finansowych. Przygotowano również wiele zaskakujących atrakcji. Zwiedzanie umilać będzie muzyka z lat 60. i 70., a każda chętna osoba otrzyma własnoręcznie ozdobiony porcelanowy upominek. Jednocześnie nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z inwestycją i zakupem domu. Dla wszystkich, którzy odwiedzą nasze osiedle podczas Dni Otwartych i w przeciągu miesiąca zdecydują się na zakup domu mamy wyjątkowo korzystną ofertę - powiedział Robert Micał, Prezes Zarządu UNIHOUSE.

Elementem wyróżniającym dewelopera UNIHOUSE jest ciekawy i pomysłowy sposób prezentacji inwestycji. W czerwcu w Osadzie Brzeziny Dni Otwarte połączone były z wystawą archeologiczną zawierającą prastare naczynia i inne przedmioty codziennego użytku zebrane podczas wykopalisk na terenie powstającego osiedla. Natomiast pod koniec września odbędą się Dni Otwarte w Bielsku Podlaskim (Dom pod gruszą), w którym deweloper zaprezentuje różne możliwości aranżacji powierzchni mieszkalnej. Więcej informacji na temat inwestycji: www.unihouse.pl
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje12 września 2008, 00:00,

Ognisko integracyjne mieszkańców miejscowości Jastrzębie

Drodzy Jastrzębiacy! żyjemy w jednej wsi a się nie znamy. Najwyższy czas to zmienić. W tym celu, w imieniu rady sołeckiej i własnym zapraszam wszystkich Jastrzębiaków dużych i małych, starych i młodych na spotkanie przy ognisku, które odbędzie się w najbliższą sobotę 13 września 2008 roku o godz. 16:00 na działce położonej przy ul. Ptaków Leśnych 54, Jastrzębie.

W Jastrzębiu mieszka artystka, która pięknie haftuje i maluje. Pokażemy jej prace. Każdy z nas hoduje na swojej działce kwiaty, owoce lub warzywa przynieście proszę najładniejszy okaz i weźcie udział w konkursie z nagrodami. Każdy posiada też w domu przedmioty nowe lub prawie nowe, z którymi nie wie, co zrobić a szkoda je wyrzucić jakieś wazoniki, świeczniki, książki, zabawki, szaliki i inne drobne przedmioty. Przynieście je proszę a urządzimy pchli targ i będziemy je sprzedawać za symboliczną złotówkę. Uzyskane pieniądze wydamy na wspólnie określony cel.

Dzieci niech przyniosą swoje zabawki będzie okazja do zabawy. Kochani mieszkańcy nie mamy sponsora wiec, jeśli przy ognisku chcemy coś zjeść i wypić musimy się sami o to zatroszczyć. Niech wiec każdy coś przyniesie. Do miłego spotkania. Wasz sołtys
autor/źródło: Sołtys i Rada Sołecka Jastrzębie
Tematy:Piaseczno