Informacje12 września 2008, 00:00,

Dni Otwarte Zamienie Osiedle Polnych Maków zaproszenie

13 i 14 września 2008 roku, firma deweloperska UNIHOUSE zaprasza na Dni Otwarte na Osiedlu Polnych Maków. Inwestycja, znajdująca się w ostatniej fazie realizacji, usytuowana jest w miejscowości Zamienie (gmina Lesznowola). Dla potencjalnych klientów deweloper przygotował z okazji Dni Otwartych specjalną ofertę. Motywem przewodnim wydarzenia, z uwagi na charakter miejsca, będą kwiaty w każdej postaci.

Dni Otwarte Zamienie Osiedle Polnych Maków

Przyjazne ludziom osiedle powstaje na terenie, gdzie jeszcze niedawno kwitły czerwone polne maki. W spokojnej okolicy, posiadającej dobre połączenie z centrum Warszawy (stacja PKP Warszawa - Jeziorki), znajduje się 36 domów w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni około 180 m2. Wielkości działek wahają się od 300 do 600 m2. Osiedle posiada pełną infrastrukturę techniczną – jest przyłączone do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej i energetycznej. Cały teren zostanie ogrodzony i wyposażony w bramę wjazdową sterowaną pilotem oraz furtkę wejściową z domofonem.

Podczas Dni Otwartych będzie można obejrzeć wyposażony dom wzorcowy i skorzystać z usług doradców finansowych. Przygotowano również wiele zaskakujących atrakcji. Zwiedzanie umilać będzie muzyka z lat 60. i 70., a każda chętna osoba otrzyma własnoręcznie ozdobiony porcelanowy upominek. Jednocześnie nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z inwestycją i zakupem domu. Dla wszystkich, którzy odwiedzą nasze osiedle podczas Dni Otwartych i w przeciągu miesiąca zdecydują się na zakup domu mamy wyjątkowo korzystną ofertę - powiedział Robert Micał, Prezes Zarządu UNIHOUSE.

Elementem wyróżniającym dewelopera UNIHOUSE jest ciekawy i pomysłowy sposób prezentacji inwestycji. W czerwcu w Osadzie Brzeziny Dni Otwarte połączone były z wystawą archeologiczną zawierającą prastare naczynia i inne przedmioty codziennego użytku zebrane podczas wykopalisk na terenie powstającego osiedla. Natomiast pod koniec września odbędą się Dni Otwarte w Bielsku Podlaskim (Dom pod gruszą), w którym deweloper zaprezentuje różne możliwości aranżacji powierzchni mieszkalnej. Więcej informacji na temat inwestycji: www.unihouse.pl
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje10 września 2008, 00:00,

Muzeum w Batiku wystawa prac Zuzanny Pryć w Piasecznie

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno oraz Muzeum Regionalne w Piasecznie, serdecznie zapraszają w sobotę 13 września 2008 roku o godzinie 12:00, na otwarcie wystawy prac Zuzanny Pryć: MUZEUM W BATIKU. Wystawa, będzie do oglądania od 14 do 28 września 2008 roku, w sali Muzeum Regionalnego przy Pl. Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Muzeum jest czynne w czwartek i piątek (10:00-17:00) oraz sobota, niedziela (9:00-14:30). Serdecznie zapraszamy mieszkańców na wystawę Zuzanny Pryć.

Zuzanna Pryć wystawa Muzeum w Batiku

Zuzanna Pryć od najmłodszych lat pasjonowała się sztuką, a przede wszystkim malarstwem. Jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, gdzie zdobyła wyższe wykształcenie w kierunku: pedagogika terapeutyczna. Wiedzę w zakresie sztuki poszerzyła uczęszczając na studia podyplomowe Uniwersytetu Warszawskiego. Sztukę traktuje jako istotny element rozwoju osobowości każdego człowieka i współodczuwania z innymi. Ukończyła liczne kursy specjalistyczne w zakresie technik artystycznych takich jak: ceramika, tkanina artystyczna, batik czy malowanie na jedwabiu. Prace zaprezentowane na wystawie to obrazy wykonane w bardzo mało znanej technice batiku, a także kilka prac olejnych. Batik to malarska technika dekoracji tkanin pochodząca z wyspy Jawa. Dzięki niej można uzyskać ciekawe, bardzo oryginalne i często nieoczekiwane efekty, szczególnie pod względem walorów kolorystycznych. Pod odpowiednim oświetleniem batiki przypominają efekt witrażu. Dodatkowym walorem tej techniki jest niepowtarzalność - żadnej pracy nie da się identycznie skopiować.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno