Informacje13 grudnia 2008, 00:00,

Chór Grapa Family z KDK Konstancin zaprasza na koncerty

Chór Grapa Family pracujący w KDK Konstancin, pod dyrekcją pani Aleksandry Puacz Markowskiej wystąpi: 14 grudnia 2008 roku o godz. 11:00 w Kościele św. Ducha na Szwoleżerów 3 w Warszawie. Występ w ramach uroczystej Mszy Świętej z okazji Święta Szwoleżerów. 28 grudnia 2008 roku o godz. 13:00 zaprasza na koncert kolęd w Kościele św. Stanisława w Sobikowie (k. Góry Kalwarii). Serdecznie zapraszamy na koncerty!
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje14 grudnia 2008, 00:00,

Naucz się tańczyć w ENVY STUDIO TAńCA Piaseczno

Poprzez pasję, miłość do tańca otworzone zostało studio tańca ENVY, którego siedziba znajduje się w samym centrum Piaseczna. Jeżeli chcesz poznać najnowsze techniki tańców brazylijskich, bądź tańczyć jak najpopularniejsze gwiazdy muzyki POP - przyjdź i sam zobacz, to wszystko znajdziesz tu - w studiu tanecznym Envy. W piaseczyńskim studio tańca, prowadzone są kursy dla najmłodszych, młodzieży oraz dorosłych.

ENVY STUDIO TAńCA PIASECZNO

ENVY Studio Tańca, proponuje również różnego rodzaju wieczorki taneczne: m. in.: "Romantica", "Ladies night" jak i zajęcia dla najmłodszych, np.: "Samba Mini-disco". Dla osób, które mają mało wolnego czasu, bądź lubią pracować w ciszy proponują lekcje indywidualne ale mają również coś dla grupy znajomych - przyjaciół, którzy chcą na zajęcia przychodzić w swoim gronie - Grupy V.I.P. Nie zwlekaj - przyjdź na zajęcia i sam zobacz, czy taniec stanie się twoją pasją!

Envy Studio Tańca w Piasecznie     Envy Studio Tańca w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia ze Studio Tańca Envy