Informacje14 grudnia 2008, 00:00,

Naucz się tańczyć w ENVY STUDIO TAńCA Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Poprzez pasję, miłość do tańca otworzone zostało studio tańca ENVY, którego siedziba znajduje się w samym centrum Piaseczna. Jeżeli chcesz poznać najnowsze techniki tańców brazylijskich, bądź tańczyć jak najpopularniejsze gwiazdy muzyki POP - przyjdź i sam zobacz, to wszystko znajdziesz tu - w studiu tanecznym Envy. W piaseczyńskim studio tańca, prowadzone są kursy dla najmłodszych, młodzieży oraz dorosłych.

ENVY STUDIO TAńCA PIASECZNO

ENVY Studio Tańca, proponuje również różnego rodzaju wieczorki taneczne: m. in.: "Romantica", "Ladies night" jak i zajęcia dla najmłodszych, np.: "Samba Mini-disco". Dla osób, które mają mało wolnego czasu, bądź lubią pracować w ciszy proponują lekcje indywidualne ale mają również coś dla grupy znajomych - przyjaciół, którzy chcą na zajęcia przychodzić w swoim gronie - Grupy V.I.P. Nie zwlekaj - przyjdź na zajęcia i sam zobacz, czy taniec stanie się twoją pasją!

Envy Studio Tańca w Piasecznie     Envy Studio Tańca w Piasecznie
Envy Studio Tańca w Piasecznie     Envy Studio Tańca w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia ze Studio Tańca Envy

ENVY Studio Tańca w Piasecznie

ul. Powstańców Warszawy 11b
05-500 Piaseczno
tel: 505 095 493 lub 506 051 996
mail: info@envydance.pl
strona: www.envydance.pl
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje15 grudnia 2008, 00:00,

Dofinansowanie z Programu Przebudowy Dróg Lokalnych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Jak dowiadujemy się ze strony internetowej Starostwa www.piaseczno.pl, powiat piaseczyński znalazł się wśród 21 powiatów województwa mazowieckiego, które otrzymają dofinansowanie w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Do Programu zakwalifikował się wniosek powiatu piaseczyńskiego, dotyczący przebudowy ul. Chyliczkowskiej na odcinku od ul. Warszawskiej w Piasecznie do ul. Sielskiej w Chylicach. Powiat piaseczyński otrzyma na ten cel 2,9 mln zł. Inwestycja będzie realizowana w 2009 r. Koszt inwestycji szacowany jest na prawie 8 mln zł.

Zgodnie z zasadami programu, z budżetu państwa można było uzyskać finansowanie połowy wartości zgłoszonych inwestycji, przy czym dofinansowanie jednego projektu ze środków programu nie mogło przekroczyć kwoty 3 mln zł rocznie. Celem przyjętego przez rząd Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011 jest wsparcie inwestycji na kluczowych odcinkach dróg gminnych i powiatowych, prowadzące do zwiększenia płynności ruchu i poprawy bezpieczeństwa komunikacyjnego. Przebudowa ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie i Chylicach wypełnia także drugi cel programu, jakim jest tworzenie powiązań sieci dróg powiatowych z siecią dróg wojewódzkich i krajowych, prowadzące do zwiększenia dostępności lokalnych ośrodków gospodarczych.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie