Informacje8 maja 2009, 00:00,

Biesiada strażacka z okazji Dnia Strażaka w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria serdecznie zaprasza do udziału w obchodach Dnia Strażaka w Górze Kalwarii, które odbędą się w najbliższa niedzielę 10 maja 2009 roku. Impreza rozpocznie się Mszą św. w intencji strażaków o godz. 15:00 w Kościele Parafialnym w Górze Kalwarii. Wstęp wolny! Impreza odbędzie się w ramach Stolicy Kulturalnej Mazowsza 2009. Patronat Honorowy objął: Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa mazowieckiego Antoni Tarczyński.

Dzień Strażaka w Górze Kalwarii

Dzień Strażaka w Górze Kalwarii program uroczystości:

15:00 Msza w intencji strażaków w Kościele Parafialnym Góra Kalwaria ul. Ks. Sajny 2
16:00 Przemarsz orkiestr dętych oraz jednostek straży ulicami miasta
16:15 Uroczyste otwarcie obchodów Dnia Strażaka na terenie placu apelowego /dawna jednostka wojskowa w Górze Kalwarii/
17:00 Występy Orkiestr Strażackich oraz solistów: Orkiestra Strażacka OSP Kałuszyn pod batutą Adama Kwaśnika, Orkiestra Strażacka OSP Karczew pod batutą Pawła Ramy, Młodzieżowa Orkiestra Dęta KASKI pod dyrekcją pułkownika rezerwy Edwarda Millera z udziałem solistów Teatru Wielkiego Opery Narodowej i scen warszawskich Grażyna Kępska - sopran, Agata Marcewicz - Szymańska - sopran, Bogdan Kuźmiuk - tenor, Wiesław Bednarek - baryton. Scenariusz i prowadzenie Ryszard Nowaczewski.
20:00 Zakończenie obchodów Dnia Strażaka.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Napisz komentarz

Informacje8 maja 2009, 00:00,

Uroczyste obchody 10-lecia Świetlicy w Wólce Kosowskiej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Sołtys, Rada Sołecka, Towarzystwo Kulturalno Oświatowe Wólka Kosowska Kosów, Koło Gospodyń Wiejskich, uczestnicy zajęć świetlicowych, GOK Lesznowola serdecznie zapraszają na uroczyste obchody 10-lecia Świetlicy w Wólce Kosowskiej. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 10 maja 2009 roku o godz. 16:00 w Świetlicy w Wólce Kosowskiej przy ul. Nadrzecznej. Piękna i przemiła uroczystość w stylu piknikowym - czar wspomnień, czyli slajdy i opowieści z działalności z ostatnich 10 lat, występy uczestników zajęć w świetlicy, muzyka, taniec i śpiew, recytacje, zabawy z clownem i inne atrakcje, a na koniec dyskoteka. Serdecznie zapraszamy na 10-lecie Świetlicy w Wólce Kosowskiej.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie