Informacje5 września 2019, 13:15,

Inscenizacja napadu na zamek

Inscenizacja napadu na zamek

Niebawem rozpocznie się wielka inscenizacja napadu Szwedów na zamek w Czersku. Zapraszamy na główne starcie wieczorem (14 września br.), które będzie najważniejszym punkiem imprezy na zamku. Oprócz widowiska, będzie można także zobaczyć pokazy konne w wykonaniu szwedzkiej rajtarii, turniej łuczniczy, naukę tańców dawnych, szermierki, skosztować specjałów kuchni szlacheckiej. 

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 3
Inscenizacja napadu na zamek w Czersku


Podczas inscenizacji napadu Szwedów na zamek w Czersku, odbędzie się także Festyn Rodzinny.

Piknik historyczny rozpocznie się od godz. 12.00.
Bilety w cenie: normalny 10 zł., ulgowy 5 zł.

Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi do wspólnej zabawy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje5 września 2019, 12:03,

Sukces naszych Łuczników. 4 medale Mistrzostw Polski dla KS Hubertus

Wielki sukces osiągnęli zawodnicy sekcji łuczniczej Klubu Sportowego Hubertus z Zalesia Górnego (gmina Piaseczno) zdobywając 4 medale w Mistrzostwach Polski Młodzików rozegranych w dniach 24-25 sierpnia w Głuchołazach.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 20
Gratulujemy!

Czołowemu zawodnikowi Hubertusa Jakubowi Kultysowi zabrakło jednego punktu do zdobycia złotego medalu w generalnej klasyfikacji indywidualnej. Kuba zdobył srebrny medal w tej klasyfikacji i również srebrny medal w klasyfikacji ogólnej zdobyła drużyna KS Hubertus występująca w składzie: Jakub Kultys, Jan Stempniewski i Wiktor Ciopciński.

W konkurencji strzelania na 30 m. bezapelacyjnie wygrał Kuba Kultys i tym samym zdobył złoty medal w tej konkurencji. Z kolei w strzelaniu na 50 m. miłą niespodziankę sprawił Janek Stempniewski, który bijąc swój rekord życiowy zdobył brązowy medal. Janek zajął w klasyfikacji generalnej bardzo wysokie, piąte miejsce.

Wielkie gratulacje dla łuczników Hubertusa i ich trenera Pawła Solińskiego!

autor/źródło: UM Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie