Informacje1 września 2019, 15:48,

Poznajcie mistrzów Polski w kickboxingu. 4 złote medale dla zawodników z Piaseczna

Poznajcie mistrzów Polski w kickboxingu. 4 złote medale dla zawodników z Piaseczna

W miniony weekend (29-30.03) we Włoszakowicach mogliśmy obejrzeć najlepszych juniorów i seniorów w formułach Point fighting i Light contact w Kickboxingu w Polsce. Wśród startujących 68 klubów (ponad 400 zawodników) nie mogło zabraknąć zawodników z X Fight Piaseczno.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 7
Klub X Fight Piaseczno zdominował mistrzostwa Polski. Gratulujemy!


Po raz kolejny okazało się że w formule Pointfighting Piaseczno nie ma sobie równych. 9 medali w tym 4 złote zapewniły naszym fighterom pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw w tej formule walki.

Mistrzami Polski zostali: Oskar Kondraciuk, Klaudiusz Świstulski, Christina Kowzanowicz i Patrycja Jaworska. Patrycja została wybrana również najlepszą zawodniczką zawodów wśród seniorek. Tytuły v-ce Mistrzów Polski przywieźli ze sobą Zuzanna Ślosorz i Zuzanna Wesołowska, a brązowe medale : Katarzyna Sygocka, Beata Sieczko, Michał Bocheński.

Zdecydowanie trudniej było o medale w formule Light contact. Bardzo licznie obsadzone kategorie i wysoki poziom rywalizacji sprawił że w tej formule możemy cieszyć się tylko 3 miejscami na podium. Nie zawiódł faworyt. Łukasz Wichowski zdecydowanie wygrał kategorię do 84kg wśród Seniorów. Bardzo dobrze zaprezentował się również nasz jedyny weteran Michał Bocheński, który zdobył tytuł v-ce Mistrza Polski w kategorii do 74kg. Wśród juniorów najlepiej wypadła Katarzyna Sygocka. Kasia wywalczyła 3 miejsce na podium przegrywając nieznacznie półfinał z późniejszą zwyciężczynią kategorii. Gratulujemy.

autor/źródło: GOSiR Piaseczno / foto: KS X-Fight Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje1 września 2019, 14:57,

Tarczyn oddał hołd bohaterom II wojny światowej

80. lat temu, 01. Września 1939 roku Polska stanęła do nierównej walki z niemiecką agresją. Atak nastąpił od zachodu, północy i południa, a wczesnym rankiem pierwsze bomby spadły na Warszawę. II wojna światowa była największym i najkrwawszym konfliktem zbrojnym w dziejach świata.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 4
W mieście zawyły syreny przypominające o ataku na Polskę

W Tarczynie obchody wybuchu II wojny światowej rozpoczęły się uroczystą Msza Świętą w kościele pw. Św. Mikołaja BM, której przewodniczył Ksiądz Kanonik Andrzej Juńczyk. Podczas uroczystości odmówiona została modlitwa za poległych w czasie działań zbrojnych mieszkańców gminy Tarczyn.

W mieście zawyły syreny przypominające o ataku na Polskę. Następnie w imieniu burmistrz Tarczyna Barbary Galicz delegacja przedstawicieli władz samorządowych złożyła wieniec pod pomnikiem obrońców ziemi tarczyńskiej.

Przeczytaj też: Na co do kina we wrześniu? GOK w Tarczynie zaprasza

Druhny i druhowie z 66. Drużyny Harcerskiej „Granaty” oddali hołd poległym zapalając znicze. - Dziękuję wszystkim zgromadzonym za wspólną modlitwę oraz liczną obecność w tym ważnym dla Polski dniu – powiedziała zastępca burmistrza Grażyna Wiśniewska-Sas.

autor/źródło: UM Tarczyn

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie