Informacje1 listopada 2013, 00:00,

2x w Rocku - Nonek, Rukat, Młody i Bruno

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców na koncert zespołu "2x w Rocku" - Nonek, Rukat, Młody i Bruno, który odbędzie się w najbliższą sobotę 2 listopada 2013 roku, start o godzinie 21.00. 8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa: www.8ballclub.pl

2x w Rocku - Nonek, Rukat, Młody i Bruno
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje2 listopada 2013, 00:00,

£apmy Stare Piaseczno - poszukiwane zdjęcia starego Piaseczna ludzi miejsc wydarzeń

Masz zdjęcia przedstawiające miejsca, ludzi lub piaseczyńskie wydarzenia i chcesz, aby ujrzały światło dzienne? Przyłącz się do akcji £apmy Stare Piaseczno. Kocham Piaseczno to projekt Muzeum Regionalnego w Piasecznie, którego celem jest ocalenie od zapomnienia wszystkiego, co wiąże się z historią naszego miasta. Zarówno tą dotyczącą wspomnień mieszkańców, tą pozostawioną w istniejącej do dziś architekturze Piaseczna, jak i tą uwiecznioną na starych zdjęciach mieszkańców miasta. Właśnie poszukiwanie starych fotografii to jedna z akcji nazwana £apmy Stare Piaseczno.

£APMY STARE PIASECZNO - POSZUKIWANE ZDJęCIA STAREGO PIASECZNA LUDZIE MIEJSC WYDARZEń

Polega ona na pozyskaniu starych fotografii oraz upowszechnieniu ich na rożnego rodzaju nośnikach, takich jak album fotograficzny czy specjalna strona www, lub na wystawie zdjęć. Jeśli macie Państwo takie zdjęcia i chcielibyście, aby ujrzały one światło dzienne, przyjdźcie do Muzeum Regionalnego w Piasecznie i dajcie nam je do zeskanowania. Zrobimy to od ręki. Każda osoba, która przekaże swoją fotografię, która zostanie wykorzystana w projekcie, otrzyma folder lub album powstały z zebranych od mieszkańców zdjęć.

Muzeum Regionalne znajduje się przy Placu Piłsudskiego 10 w Piasecznie i jest czynne od środy do piątku w godz. 9.00-17.00,w soboty i niedziele w godz. 9.00-15.00.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno