Informacje2 listopada 2013, 00:00,

£apmy Stare Piaseczno - poszukiwane zdjęcia starego Piaseczna ludzi miejsc wydarzeń


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Masz zdjęcia przedstawiające miejsca, ludzi lub piaseczyńskie wydarzenia i chcesz, aby ujrzały światło dzienne? Przyłącz się do akcji £apmy Stare Piaseczno. Kocham Piaseczno to projekt Muzeum Regionalnego w Piasecznie, którego celem jest ocalenie od zapomnienia wszystkiego, co wiąże się z historią naszego miasta. Zarówno tą dotyczącą wspomnień mieszkańców, tą pozostawioną w istniejącej do dziś architekturze Piaseczna, jak i tą uwiecznioną na starych zdjęciach mieszkańców miasta. Właśnie poszukiwanie starych fotografii to jedna z akcji nazwana £apmy Stare Piaseczno.

£APMY STARE PIASECZNO - POSZUKIWANE ZDJęCIA STAREGO PIASECZNA LUDZIE MIEJSC WYDARZEń

Polega ona na pozyskaniu starych fotografii oraz upowszechnieniu ich na rożnego rodzaju nośnikach, takich jak album fotograficzny czy specjalna strona www, lub na wystawie zdjęć. Jeśli macie Państwo takie zdjęcia i chcielibyście, aby ujrzały one światło dzienne, przyjdźcie do Muzeum Regionalnego w Piasecznie i dajcie nam je do zeskanowania. Zrobimy to od ręki. Każda osoba, która przekaże swoją fotografię, która zostanie wykorzystana w projekcie, otrzyma folder lub album powstały z zebranych od mieszkańców zdjęć.

Muzeum Regionalne znajduje się przy Placu Piłsudskiego 10 w Piasecznie i jest czynne od środy do piątku w godz. 9.00-17.00,w soboty i niedziele w godz. 9.00-15.00.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje30 października 2013, 00:00,

Rock'and'Roll Zombie Hawaiian Party - Halloween w Bar-Mykwie w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Bar Mykwa Piaseczno zaprasza mieszkańców na Rock'and'Roll Zombie Hawaiian Party, czyli Halloween w Mykwie. Impreza odbędzie się w najbliższy czwartek 31 października 2013 roku o godz. 20.00. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Zapraszamy do baru Mykwa w Piasecznie.

Rock'and'Roll Zombie Hawaiian Party - Halloween w Bar-Mykwie w Piasecznie

Co jest fajniejsze od Zombie? Rock And Rollowe Zombie. A co jest jeszcze fajniejsze? to samo Zombie na Hawajach :D No wiec zapraszamy, zombie, wampiry, strzygi, francuskie pokojówki, diabły, stwory i potwory, na potworna zabawę aż do świtu. Imprezę w klimacie rocka i okolic poprowadzi tajemniczy Mr.Pink. Dla osób przebranych niespodzianka na barze, atrakcje konkursy i potworrrrnie dobra zabawa.
autor/źródło: Bar-Mykwa w Piasecznie
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie