Informacje19 czerwca 2012, 00:00,

24 czerwca spływ kajakowy i sprzątanie Jeziorki

Stowarzyszenie Kajakowe Ważka serdecznie zaprasza na 3. spływ kajakowy połączony ze sprzątaniem rzeki Jeziorki. Sprzątanie odbędzie się 24 czerwca 2012 roku. Zaczynamy o godzinie 9.00 przy parkingu na końcu Alei Brzóz w Piasecznie (obok stawów rybnych), a kończymy około godziny 16.00 na moście przy ul. Dworskiej w Chylicach. Po sprzątaniu proponujemy wspólne ognisko. Udział w akcji jest bezpłatny!

spływ kajakowy połączony ze sprzątaniem rzeki Jeziorki

Akcja organizowana jest przy współpracy: Gminy Piaseczno (wywóz śmieci), GOSiR Piaseczno (bus), oraz wypożyczalni kajaków kajaki-piaseczno.pl - 5 kajaków. Do przeprowadzenia sprzątania użyte zostaną kajaki, z których uczestnicy zbierać będą śmieci. W akcji może wziąć udział każdy mieszkaniec. Doświadczenie w pływaniu kajakiem nie jest wymagane. Istnieje możliwość pozostawienia samochodu na parkingu obok miejsca startu. Po zakończeniu spływu bus odwiezie kierowców na parking.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres stowarzyszenie.wazka@gmail.com do 22 czerwca (piątek) włącznie. W zgłoszeniu należy umieścić imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL oraz telefon kontaktowy. Dane uczestników niezbędne są do zakupu ubezpieczenia - proszę zaznaczyć jeżeli nie jest ono potrzebne. Przed startem uczestnicy zapoznają się z regulaminem imprezy.
autor/źródło: Piotr Olesiński - Prezes Stowarzyszenia Kajakowego Ważka

Informacje19 czerwca 2012, 00:00,

Youthfestival 2012 Młodzieżowy Festiwal Muzyki Kameralnej w Konstancinie-Jeziornie

Szkoła Muzyczna I Stopnia w Konstancinie-Jesiornie, Centrum Edukacji Artystycznej, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego oraz Konstanciński Dom Kultury serdecznie zapraszają mieszkańców 21 - 25 czerwca 2012 roku, na Youthfestival 2012, czyli IV Młodzieżowy Festiwal Muzyki Kameralnej w Konstancinie-Jeziornie.

YOUTHFESTIVAL 2012 M£ODZIEżOWY FESTIWAL MUZYKI KAMERALNEJ W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

IV Młodzieżowy Festiwal Muzyki Kameralnej to projekt edukacyjno-artystyczny skierowany do młodzieży z miast europejskich, uzdolnionej muzycznie i grającej w zespołach kameralnych. Prezentacje festiwalowe odbędą się w Centrum Konferencyjnym MG przy ul. Sienkiewicza 11/13 w Konstancinie-Jeziornie. Koncert Finałowy będzie miał miejsce 24 czerwca 2012 r. w amfiteatrze w Parku Zdrojowym. Zaplanowane zostały także koncerty towarzyszące, które odbędą się 23 czerwca 2012 r. na Scenie Alternatywnej w Centrum Festiwalowym i Amfiteatrze. Więcej informacji, można przeczytać na stronie internetowej: www.youthfestival.eu

PROGRAM YOUTHFESTIVAL 2012:

CZWARTEK 21.06.2012
Centrum Festiwalowe CKMG - Konstancin, ul. Sienkiewicza 11/13
15.00 - 19.00 Rejestracja uczestników. Próby zespołów.
PI¡TEK 22.06.2012
10.30 Uroczyste Otwarcie Festiwalu
11.00 Prezentacje Festiwalowe cz. I (zespoły z Czech, £otwy i Polski)
14.00 - 19.00 Warszataty Orkiestrowe i Chóralne
SOBOTA 23.06.2012
AMFITEATR w Parku Zdrojowym - Konstancin
11.00 Prezentacje Festiwalowe cz. II (zespoły z Ukrainy, Lotwy i Polski)
14.00 - 19.00 Warszataty Orkiestrowe i Chóralne
19.30 Koncert " Scena Alternatywna" z udziałem młodzieżowych zespołów muzyki pop.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna