Informacje19 czerwca 2012, 00:00,

Youthfestival 2012 Młodzieżowy Festiwal Muzyki Kameralnej w Konstancinie-Jeziornie

Szkoła Muzyczna I Stopnia w Konstancinie-Jesiornie, Centrum Edukacji Artystycznej, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego oraz Konstanciński Dom Kultury serdecznie zapraszają mieszkańców 21 - 25 czerwca 2012 roku, na Youthfestival 2012, czyli IV Młodzieżowy Festiwal Muzyki Kameralnej w Konstancinie-Jeziornie.

YOUTHFESTIVAL 2012 M£ODZIEżOWY FESTIWAL MUZYKI KAMERALNEJ W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

IV Młodzieżowy Festiwal Muzyki Kameralnej to projekt edukacyjno-artystyczny skierowany do młodzieży z miast europejskich, uzdolnionej muzycznie i grającej w zespołach kameralnych. Prezentacje festiwalowe odbędą się w Centrum Konferencyjnym MG przy ul. Sienkiewicza 11/13 w Konstancinie-Jeziornie. Koncert Finałowy będzie miał miejsce 24 czerwca 2012 r. w amfiteatrze w Parku Zdrojowym. Zaplanowane zostały także koncerty towarzyszące, które odbędą się 23 czerwca 2012 r. na Scenie Alternatywnej w Centrum Festiwalowym i Amfiteatrze. Więcej informacji, można przeczytać na stronie internetowej: www.youthfestival.eu

PROGRAM YOUTHFESTIVAL 2012:

CZWARTEK 21.06.2012
Centrum Festiwalowe CKMG - Konstancin, ul. Sienkiewicza 11/13
15.00 - 19.00 Rejestracja uczestników. Próby zespołów.
PI¡TEK 22.06.2012
10.30 Uroczyste Otwarcie Festiwalu
11.00 Prezentacje Festiwalowe cz. I (zespoły z Czech, £otwy i Polski)
14.00 - 19.00 Warszataty Orkiestrowe i Chóralne
SOBOTA 23.06.2012
AMFITEATR w Parku Zdrojowym - Konstancin
11.00 Prezentacje Festiwalowe cz. II (zespoły z Ukrainy, Lotwy i Polski)
14.00 - 19.00 Warszataty Orkiestrowe i Chóralne
19.30 Koncert " Scena Alternatywna" z udziałem młodzieżowych zespołów muzyki pop.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje19 czerwca 2012, 00:00,

Spektakl teatralny Piaskownica w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na sztukę teatralną Michała Walczaka: PIASKOWNICA, w reż. Ewy Cielesz. Sztukę będzie można obejrzeć 21 czerwca 2012 roku o godz. 18.00 w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. ul. Jaworskiego 18, Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy do Piaskownicy.

TYTU£

W 2001 roku Michał Walczak za utwór PIASKOWNICA, otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie dramaturgicznym My na progu nowego wieku. Wzruszająca opowieść o dojrzewaniu emocjonalnym i rodzącym się uczuciu dwojga młodych ludzi balansujących na pograniczu świata zabawy i pierwszych dorosłych doświadczeń. Reżyseria - Ewa Cielesz. Wystąpują: Jakub Guszkowsk, Anna Cielesz. Oprator muzyki i światła: Paweł Pocztarski.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna