Informacje26 czerwca 2007, 00:00,

Zawody w narciarstwie wodnym na tamie w Brzuminie

Sekcja Narciarstwa Wodnego Drużyna Sportowa w Górze Kalwarii zaprasza na zawody w narciarstwie wodnym, które odbędą się w najbliższą niedzielę 1 lipca 2007 roku na tamie wojskowej w Brzuminie. Zawody w narciarstwie wodnym zostaną rozegrane w dwóch kategoriach: dla dzieci i młodzieży (pierwszy start na nartach) oraz dla dorosłych (slalom na torze narciarstwa wodnego). Zapisy na zawody odbędą się między godziną 9:00 a 10:00. Udział w zawodach jest bezpłatny.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje26 czerwca 2007, 00:00,

GOSiR Piaseczno zaprasza na lato w mieście na basenie

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie z przyjemnością zaprasza wszystkich na pływalnię w Piasecznie. Spędź wakacje - lato w mieście na pływalni GOSiR. W trakcie wakacji od 25 czerwca 2007 do 31 sierpnia 2007 roku, GOSiR jest czynny codziennie w godzinach od 6:00 do 22:00.

Młodzież szkół podstawowych oraz gimnazjalnych Gminy Piaseczno we wspomnianym powyżej okresie wakacyjnym płaci za bilet wejściowy tylko 3 złote za godzinę (po okazaniu legitymacji szkolnej). Dzieci do lat 7 oraz osoby z I stopniem niepełnosprawności GOSiR zaprasza bezpłatnie.

Więcej informacji o akcji: Lato w mieście znajdziecie na stronie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji GOSiR w Piasecznie: www.gosir-piaseczno.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno