Informacje22 grudnia 2011, 00:00,

Zapraszamy na LODOWISKO Powiatowe w Piasecznie

Od 23 grudnia 2011 roku, zapraszamy wszystkich chętnych na lodowisko przy ul. Chyliczkowskiej (obok starostwa) w Piasecznie. Lodowisko czynne jest codziennie w godz. 9.00-21.00. Wstęp bezpłatny. Na miejscu będzie możliwość wypożyczenia łyżew. Ze względu na konieczność utrzymywania tafli lodowiska w należytym stanie przewidziane są dwie przerwy techniczne, w godz. 14.30-15.30 oraz 18.00-18.30.

LODOWISKO POWIATOWE W PIASECZNIE

Godziny otwarcia lodowiska w okresie świątecznym:
24 grudnia w godz. 9.00 - 16.00
25 grudnia w godz. 12.00 - 21.00
26 grudnia w godz. 11.00– 21.00

Lodowisko Powiatowe wykonane jest w technologii mrożenia lodu z wykorzystaniem agregatu chłodniczego. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom lodowisko może funkcjonować, w zależności od warunków atmosferycznych, przy temperaturze dodatniej nawet do kilku stopni. Dodatkowe informacje na temat lodowiska udzielane są w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego, tel. 22 756 61 94
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje24 grudnia 2011, 00:00,

Wystawa szopek bożonarodzeniowych w GOK Tarczyn

Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie, ul. Ks. Cz. Oszkiela 3 na wystawę szopek bożonarodzeniowych. Wystawa jest plonem konkursu plastycznego NAJPIęKNIEJSZA SZOPKA BOżONARODZENIOWA, zorganizowanego przez Ośrodek Kultury. Do obejrzenia jest kilkadziesiąt szopek stworzonych przez dzieci i rodziny z terenu naszej Gminy, a także z Jazgarzewa. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w styczniu 2012 r. Wystawę szopek bożonarodzeniowych, można oglądać w godzinach otwarcia Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie: 9.00-19.00.

WYSTAWA SZOPEK BOżONARODZENIOWYCH W GOK TARCZYN
autor/źródło: Alfred Kohn - Dyr. Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie